صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ | ۵:۳۷ ب.ظ
1
وراوی :

در پی تغییر و تحولات در دستگاه‌های اجرایی شهرستان صبح امروز محمد رسول حسین‌نژاد مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر تودیع و رضا نوری زاده به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش مشگین‌شهر معرفی شد.

محمد رسول حسین‌نژاد سه سال پیش به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان مشگین‌شهر معرفی و در طول این مدت خدمات ارزشمندی به مجموعه بزرگ آموزش و پرورش شهرستان ارائه کرده و اکنون بعد از گذشت ۳۰ ماه از خدمت صادقانه در این مجموعه آموزشی صبح امروز طی مراسمی از مجموعه آموزش و پرورش شهرستان خداحافظی کرد.
محمد رسول حسین‌نژاد گفت: برپایی نمایشگاه گل و گیاه به همت دانش آموزان برای اولین بار در کشور، برگزاری مسابقات علمی کشوری و بین المللی، ترویج فناوری نانو برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش که منجر به فعالیت ۱۰۰ نفر از دانش آموزان شد، افزایش سه برابری رشد در کنکور سراسری، اجرای طرح تولیدی کردن هنرستان‌ها به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی برای اولین بار که بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال در این راستا صرفه‌جویی هزینه شده است.

وی افزود: در حوزه فرهنگی و پرورشی تندرستی و تربیت بدنی کسب رتبه اول اوقات فراغت در دو سال متوالی، کسب رتبه اول در برنامه‌ریزی جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی، برگزاری ۳۴ امین دوره مسابقات قرآنی استان، برگزاری المپیاد درون مدرسه‌ای و کسب رتبه اول کشوری در الگوی برتر تدریس.

حسین‌نژاد گفت: در زمان حضور اینجانب در آموزش و پرورش در حوزه نهضت سواد /اموزی گلایه‌های شدیدی وجود داشت اما با تلاش و همت همکاران در دو سال متوالی با ۱۰۷ درصد تحت پوشش رتبه اول شهرستانی و استانی را کسب کردیم.

وی خاطر نشان کرد: در حوزه پشتیبانی و اداری مالی به همت همکاران ستاد اسکان فرهنگیان مشگین‌شهر به نحو احسن فعال شده و در سه سال گذشته بالغ بر ۳۰ هزار نفر روز در این شهرستان اسکان داده شده که برابر با تاریخ اسکان در شهرستان است.

این مسئول ادامه داد: ۳۸ واحد مدرسه با ۱۰۰ میلیارد ریال با سیستم‌های گرمایشی استاندارد سازی شده است و ۳۶ مدرسه دیگر نیز در فاز بعدی استاندارد سازی می‌شود.

مدیر سابق آموزش و پرورش مشگین‌شهر گفت: درمانگاه فرهنگیان یکی از دغدغه‌های اصلی فرهنگیان مشگین‌شهر است که در سال‌های گذشته و با سیاست‌های شهرستانی و برای جلوگیری از برون رفت سرمایه شهرستانی درمانگاه جدید فرهنگیان با ۵۰ درصد پیشرفت کار در حال اجراست.

وی تاکید کرد: بزرگترین مجموعه آموزشی طول تاریخ آموزش و پرورش شهرستان با عنوان مدرسه سمیه در این شهرستان احداث شده و و در هفته دولت نیز شاهد افتتاح بزرگترین مجموعه آموزشی خیرساز استان در این شهرستان خواهیم بود.

برزگر معاون مالی اداره کل آموزش و پرورش مشگین‌شهر در این مراسم گفت: حسین‌نژاد یکی از مدیران موفق در آموزش و پرورش استان اردبیل است که ادامه خدمت خود را در مرکز استان و در مسئولیت‌های دیگر خواهد بود و از تجربیات وی در عرصه‌های مختلف به نحو احسن استفاده می‌شود.

رضا نوری زاده مدیر جدید آموزش و پرورش مشگین‌شهر نیز در این مراسم با بیان اینکه از ۲۰ روز پیش این مسئولین برای بنده مطرح شده بود اما هرگز زیر بار این مسئولیت نرفته بودم تا اینکه دیشب جلسه‌ای در این خصوص برگزار و بنده را به این مسئولیت پیشنهاد داده‌اند به طوری که دیگر جایی برای کناره‌گیری و اظهار نظر نمانده بود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر