صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۵ ب.ظ
12
وراوی :

عصر امروز ولی قاسمی رئیس شورای شهر مشگین شهر در گفتگو با خبرنگار وراوی در پاسخ به سوال خبرنگار این سایت در مورد حضور در انتخابات آتی شورای شهر اظهار داشت : در انتخابات آتی شورای شهر کاندیدا نخواهم شد و از پارلمان محلی خداحافظی خواهم کرد !
وی افزود : با توجه به حجم کاری شورا و وضعیت نابسامان شهر و شهرداری، توان روحی و روانی برای حضور مجدد در شورای شهر رادر خود نمی بینم .
ولی قاسمی در پاسخ به سوال یکی از شهروندان در مورد بدهی شهرداری گفت: بدهی ثبت شده شهرداری حدود ۱۰ میلیارد تومان است ولی با احتساب موارد دیگر،بدهی شهرداری تا ۱۸ میلیارد تومان برآورد می شود .

رئیس شورای شهر مشگین شهر در پاسخ به سوال خبرنگار وراوی در مورد استفاده غیر مجاز از وسیله نقلیه شهرداری توسط شورای شهر نیز گفت : این حرف صحت ندارد و به هیچ وجه از خودروی شهرداری استفاده غیر مجاز نمی شود و بنده بعنوان رئیس شورای شهر تا وقت اداری جهت بررسی میدانی ! مشکلات شهروندان از این خودرو استفاده می کنم .

با توجه به عدم وجود خودرو در حیاط شهرداری و سوال خبرنگار وراوی در این مورد ، ولی قاسمی با راننده خودور ( کارمند شهرداری) تماس حاصل کرد و بعد از چند دقیقه راننده درساختمان شهرداری حضور یافت ودر پاسخ به سوال ولی قاسمی در مورد استفاده از خودرو در زمان خارج از وقت اداری اظهار داشت : دکتر …( یکی از عضو شورای شهر) از من خواست که وی را به منزلش برسانم !

اظهارات ولی قاسمی در مورد عدم حضور درانتخابات دوره پنجم شورای شهر چند سوال را در ذهن متبادر می کند، براستی دلیل قاسمی برای خداحافظی از پارلمان محلی بخاطر خستگی از حجم کاری شورای شهرو بدهی کلان شهرداری است!؟ یا احتمال پیشنهاد مسئولیت مهم از سوی نماینده فعلی شهرستان دلیل خداحافظی وی است !؟

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
12 دیدگاه
 • ایمانعلی
  پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۴
  1
  0

  بیچاره ایمانعلی خدا بر ایمانت بیفزاید . تا دم درش اسفالت کرده تنها خودش را می بیند.
  • ایمانعلی
   پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۹
   1
   0

   آقای قاسمی از خرداد امسال ۲ بار کوچه روبروی خونه شما اسفالت گردیده. به خدا قسم آه این مردم مظلوم دامنگیر شما خواهد بود بچه های ما خاگ می خورند اما شما با هزینه بیت المال اسفالت را روی اسفالت می ریزید چرا ؟ چگونه ؟ اگه توی این دنیا ندیدید شما دبیر محترم ممعارف اسلامی می دانید که یوم الحسابی در کار است
 • تیز بین
  سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ در ۲۱:۰۲
  1
  0

  ساغول وراوی ! لطفا در مورد دستگیری یکی از اعضای شورای شهر به جرم حمل تریاک ! هم اطلاع رسانی کنید . هر چند مردم خوب می شناسند خودشون که کی و کجا دستگیرش کردن!
  • علی
   پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۹
   0
   0

   بسمه تعالی ۱-بیچاره ولی تنها ۲ بار از خرداد ماه امسال کوچه ی روبری خانه شان آسفالت شده .چرا ؟ چگونه ؟ ۲-پارکی در آخر فرهنگیان احداث شده استخر ی در وسط ان وجود دارد که با صرف میلون ها تومان هزینه قبل از بهره برداری خراب شده است . ۳- پارک فرهنگیان سرویس بهداشتی و شیر آبخوری ، سطل اشغال ، روشنایی ندارد مسافران و گردشگران در تعطیلات عید فطر برای آب و سرویس بهداشتی در خانه همسایه های پارک را نصف شب می کوبیدند به داد مردم برسید به خدا قسم سزای این باند بازی های و … را اگه تو این دنیا هم نبینید در آخرتی که شکی در آن نیست خواهید دید .
 • قوچعلی
  سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۲
  1
  0

  قاسمی عزیز رفتن تو خیلی ها را پا در هوا می گذارد ! چه پروانه هایی که ………………… چه چک هایی که … هنوز در صندوق مالی شهردارثی وصول نشده اند و ……………. از شهرداری خیلی مایه گذاشتی در انتخابات امیدوارم همانطوری که سیامک را اه مردم گرفت تو را هم به این سرنوشت دچار شوی
 • ممد علی
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۲۳:۳۳
  1
  0

  چرا اون دکتر را به مردم معرفی نمیکنید ؟؟؟ بگویید مردم این ……….. بشناسند
 • بینوایان
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۲۳:۱۷
  1
  0

  ولی جان ! به جان ولی که بخاطرش از جان و وقت و مال شهرداری مایه گذاشتی پست فرمانداری پرید ! ملکی با ابقاء امامی پیام داد بهت که شتر در خواب بیند پنبه دانه ! و البته تو اون فرمانداری هم افرادی مارقدا یاتمیشدی ولی ملکی نتوانست فرماندار را بردارد ! شرمنده ولی جان از ولی به تو چیزی نیمرسد . حیف اسفتلت هایی که به کوچه های فلانی ریختی برای کسب رای و………… اون همه غذا در باغچه سبز و
 • عادل
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۰۹:۴۱
  1
  0

  جناب قاسمی از چه خسته شده ای ! برای کدام کار ؟؟ باید به خیانت هایی که توسط شورای دوره چهارم شده جواب بدهی یعد مشرف شوی به پست دیگر …. راستی ملکی چه پیشنهادی داده بهت البته تو چه خواستی ازش !!! فرمانداری را که تو خوابم نمیبینی پس به فکر گزینه دیگر باش!
 • محمدی - ع
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۰۹:۳۹
  1
  0

  تشکر از سایت وزین وراوی . لطفا به سایر موارد سو استفاده شورا هم بپردازید …….
 • روستایی
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۳۸
  1
  0

  خداروشکر جناب رییس بررسی میکنن مشکلات شهر را اینگونه شده وضعیت شهر اگر نمیکردن که دیگر فاجعه بود !!
 • سیاسی شهر
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۳۷
  1
  0

  ولی قاسمی عزیز ! فکر فرماندار شدن را از سرت بیرون کن ملکی زرنگتر از این حرفاست که خودش را به تو هزینه کند . اون در این مدت خیلی پخته تر شده است آنقدر در قلب سیاسی کشور فعالیت کرده که شده سیاستمدار حرفه ای . یادت هست به حاجی علی نفرین می کردی و میگفتی که او نگذاشت این ساختمان سفید را تصاحب کنم ! بدان ساختمان سیاه نصیب تو خواهد شد . ملکی خیلی لطف کند که محال است رییس اداره ای می دهد تو را !
 • مردمی
  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۳۴
  1
  0

  سو استفاده شورا محدود به خودرو نیست ! برین غذاخوری باغچه سبز فاکتور را بررسی کنید ببینید چی ها شده !

دیدگاه شما درباره این خبر