صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۸:۱۶ ب.ظ
0

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرانی که مانع سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی شوند در مشگین‌شهر تغییر می‌یابند.

وراوی :

ولی ملکی عصر امروز در بازدید از پروژه‌های اجرایی بخش ارشق اظهار داشت: مهمترین مطالبه مردم منطقه جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و تامین زیرساخت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاران است و اگر که مدیران نتوانند این زیرساخت‌های لازم را فراهم کرده و مانع سرمایه‌گذاری شوند در مشگین‌شهر تغییر می‌یابند.

وی با اشاره به اینکه تنها راهکار توسعه منطقه جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی است و هیچ مدیری نباید بهانه‌ای برای تامین زیرساخت‌های لازم داشته باشد، افزود: این سرمایه‌گذاران یک نعمت بسیار بزرگ برای منطقه بوده و باید از فرصت‌های به دست آمده استفاده کنیم.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل مدیران دستگاه‌های اجرایی بدون هیج بهانه‌ای اقدامات اساسی برای توسعه منطقه را اتخاذ کنند، گفت: یکی از راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی ارج نهادن به تولیدات داخلی و تغییر الگوی کشت است که در این زمینه در بخش ارشق مشگین‌شهر اقدامات خوبی انجام شده است.

ملکی با بیان اینکه متاسفانه کشورمان از فرصت به دست آمده بازار روسیه برای صادرات محصولات خود استفاده نکرده، اظهار کرد: کش و قوس‌های زیادی بین کشور روسیه و ترکیه وجود داشت و باید از فرصت به دست آمده برای صادرات محصولات کشاورزی و تمهیدات حضور گردشگران خارجی در منطقه استفاده کنیم که متاسفانه این امر هنوز محقق نشده است.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مطالبات گندمکاران منطقه به مرور پرداخته می‌شود و کشاورزان در این زمینه دغدغه‌ای خاصی نداشته باشند چرا که نمایندگان مجلس با جدیت پیگیر این امر هستند.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: واکنش‌های زیادی از نهادها و دستگاه‌های مختلف به منطقه آزاد تجاری اردبیل در مجلس شورای اسلامی مطرح است و برخی می‌خواهند با بحث ورود کالای قاچاق از طریق منطقه آزاد در تصویب این منطقه تاخیر ایجاد کنند که نمایندگان مردم اردبیل با جدیت پیگیر این هستند.

ملکی بیان کرد: بنده در زمینه تصویب منطقه آزاد تجاری اردبیل با جذب رای یکی از نمایندگان مجلس یک فوریتی منطقه آزاد را تصویب کردم درحالی که طرح یک فوریتی این منطقه فقط با یک رای بیشتر تصویب شد.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر