صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ | ۷:۲۴ ب.ظ
0

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام‌شده توسط نمایندگان مجلس مطالبات گندم‌کاران منطقه به‌ مرور پرداخت می‌شود.

وراوی :

ولی ملکی ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های اجرایی بخش ارشد اظهار داشت: متأسفانه بسیاری از مطالبات گندم‌کاران استان اردبیل تاکنون پرداخت‌ نشده است و با پیگیری‌های انجام‌ شده نمایندگان مردم استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی، مطالبات گندم‌کاران به‌مرور پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان مشگین‌شهر نیز ظرفیت بسیار بالایی در تولید گندم دارد افزود: حمایت از بخش کشاورزی و کشاورزان منطقه یک اولویت اساسی بوده و نیاز است در این زمینه مسئولان مربوطه برای توسعه بخش کشاورزی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از ارائه تسهیلات کم‌بهره به کشاورزان مشگین شهر محصول زعفران، پسته، سماق و گیاهان دارویی تولید می‌کنند خبر داد و گفت: جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای شکوفایی بخش کشاورزی مبنای اساسی مسئولان منطقه قرارگرفته است و با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی درصدد هستیم صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی را در منطقه راه‌اندازی کنیم.

ملکی تصریح کرد: تصویب منطقه آزاد تجاری اردبیل یک گام بسیار مهم برای توسعه صادرات محصولات کشاورزی است که امیدواریم با تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی، منطقه آزاد تجاری اردبیل تصویب شود که مطمئناً این امر رونق اقتصادی تمام مناطق استان اردبیل را در پی خواهد داشت.

وی بیان کرد: احیای معدن استان اردبیل به‌ ویژه شهرستان مشگین‌شهر نیز در دستور کار قرار گرفته است و در این زمینه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، معدن مشگین‌شهر احیا می‌شود که با این امر برای جوانان فارغ‌التحصیل در منطقه اشتغال ایجاد می‌شود.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر