صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ | ۴:۱۴ ب.ظ
1

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی خواستار تأمین امکانات مورد نیاز سرمایه‌گذاران این شهرستان بدون فوت وقت و خارج از نوبت شد.

وراوی :

ولی ملکی صبح شنبه در جلسه بررسی پروژه‌های سرمایه‌گذاری بخش ارشق مشگین شهر تصریح کرد: برخی ادارات در تأمین زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز سرمایه‌گذاری کوتاهی می‌کنند.

وی با بیان اینکه اخبار فعالیت ادارات به دست ما می‌رسد، اضافه کرد: گریز از رکود اقتصادی نیازمند سرمایه‌گذاری است و هر مدیری که چنین تفکری ندارد نباید به فعالیت خود ادامه دهد.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه‌های متعددی در صف نوبت تقاضا برای امکانات مختلف است، اضافه کرد: از جمله برای تولید قارچ در مشگین شهر مشکل زمین وجود دارد و انتظار داریم منابع طبیعی در اولین فرصت این مشکل را رفع کند.

ملکی با اذعان به اشتغال‌زایی ۱۷۰ نفری این پروژه ادامه داد: برای بخش ارشق این پروژه قابل توجه بوده و می‌تواند به بهبود وضعیت اشتغال مردم منطقه کمک کند.

وی همچنین به برخی پروژه‌های سرمایه‌گذاری با رقم بالا در این بخش اشاره کرد و افزود: از جمله سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد ریالی لبنیات مطرح شده که به نظر می‌رسد به دلیل رقم بالا نمی‌تواند محقق شود.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: لازم است مدیران شهرستان‌ها و بخش‌ها با بررسی دقیق ابعاد اجرایی پروژه‌های سرمایه‌گذاری، پروژه‌هایی که به واقع می‌تواند محقق شود را در اولویت قرار دهند.

ملکی با ذکر مثالی به موفقیت کشورهای پیشرفته اشاره کرد و گفت: دلیل اینکه به عنوان مثال گرجستان با چهار میلیون نفر جمعیت ایرانیان را جذب می‌کند به تسهیلات سرمایه‌گذاری برمی‌گردد.

وی افزود: در این کشور موافقت اصولی در ۴۸ ساعت صادر می‌شود و دستگاه‌ها نه در حرف بلکه در عمل حامی سرمایه‌گذار هستند.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: شهرستان مشگین شهر و بخش ارشق ظرفیت‌های متعددی برای سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی و صنایع مرتبط با آن دارد و لازم است مدیران این امتیاز را با حمایت خود تقویت کنند.

مهر

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • دیلی قیرمیز
    سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۴
    0
    0

    ولی ملکی:به‌عنوان یک عضو افتخاری در کنار بنیادمهرجویان هستم و از کارهای خیرخواهانه آن‌ها حمایت می‌کنم دیلی قیرمیز: پس مهرجون محترم و محترمه مواظب باشند خیلی هم کنارش ننشینند!

دیدگاه شما درباره این خبر