صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ | ۴:۱۱ ب.ظ
0
در پی استعفای شهردار سابق مشگین‌شهر

شهردار جدید مشگین‌شهر معارفه شد

در پی استعفای شهردار سابق مشگین‌شهر مسعود خیرجو به عنوان شهردار شهرستان مشگین‌شهر انتخاب شد.

وراوی :

در مراسمی که پیش از ظهر امروز و با حضور مسؤولان شهرستان مشگین‌شهر برگزار شد مسعود خیرجو که اخیرا با ۹ رای اعضای شورای شهر مشگین‌شهر به عنوان شهردار انتخاب شده بود بعنوان شهردار مشگین شهر معارفه شد .

وی در مراسم معارفه خود در مشگین‌شهر اظهار کرد: عده‌ای از مردم علاقه‌ای به ساخت و ساز غیرقانونی ندارند، اما برخی ساز و کارها این فرصت را به آنها می‌دهد تا ساخت و ساز غیرقانونی کنند و ما باید راه کار صحیح و قانونی برای این مساله پیدا کنیم.

خیرجو تصریح کرد: نباید در همه مسائل حذفی برخورد کنیم و باید راه حلی داشته باشیم به طوری که به عنوان مثال بحث حاشیه‌نشینی یک آفت شهری است که از همین ساخت و سازهای غیرقانونی نشات می‌گیرد و ما باید به صورت طرح ضربتی جلوی این کارها را بگیریم.

شهردار جدید مشگین‌شهر گفت: شهرداری‌ها مجموعه‌ای فرهنگی اجتماعی و عمرانی است که باید در تمامی این مسائل برنامه‌های جامعی داشته باشیم.

وی یادآور شد: شهرداری جایی برای رزومه جمع کردن نیست و لذت مسولیت باید از خدمت به مردم نشات گیرد و ما تمام عزم خود را برای خدمت به مردم جزم کردیم.

مسعود خیرجو بیان کرد: در بحث عمران سیستم چانه‌زنی وجود ندارد و نباید اینگونه باشد که کسی قدرت چانه داشته باشد کارش غیرقانونی انجام شود، ما مخالف اینگونه اقدامات هستیم و جلوی این مسائل خواهیم ایستاد.

منتخب شورای شهر مشگین‌شهر تصریح کرد: باید کارگاه‌های صنایع مزاحم به بیرون از شهر انتقال یابد و ما با ایجاد شهرکی در این زمینه، زمینه معضل ترافیکی و زیباسازی فضای شهری را فراهم می‌کنیم.

خیرجو عنوان کرد: بافت شهرستان مشگین‌شهر بسیار کهنه و بی‌ارزش است که ما باید راه‌های تشویقی برای نوسازی این مسائل را در نظر بگیریم.

وی با اشاره به ساماندهی دست فروشان نیز گفت: ساماندهی دست فروشان یکی از اولویت‌های اساسی است و حذف دست‌فروشان افزایش قارچ‌گونه آنان را به دنبال خواهد داشت و ما باید سعی کنیم با راهکاری مناسب آنها را ساماندهی کنیم.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر