صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۹ ب.ظ
0

شهردار رضی گفت: در سه سال گذشته و با توجه ویژه مسؤولان دولتی و استانی 700 میلیون تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهر رضی هزینه شده است.

وراوی :

سلیم بیگ‌زاده رضی عصر امروز در نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه در رضی مشگین‌شهر اظهار کرد: در آستانه روز خبرنگار شایسته است از تلاش فعالان عرصه خبر که در اعتلای فرهنگ جامعه و انعکاس خدمات انجام شده نظام شبانه‌روزی تلاش می‌کنند، قدردانی کنیم.

وی با بیان اینکه شهرداری در ایران تنها تشکیلاتی است که به شکل خودگردان فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود را با پشتوانه درآمدی خود به انجام می‌رساند، تصریح کرد: تنها مجموعه‌ای که خدمات آن در طول روز در معرض دید و قضاوت مردم است، فعالیت‌ها و اقدامات شهرداری است که به معنای واقعی این خدمات را مردم حس کرده و در مورد آن همواره قضاوت خوب یا بدی را دارند.

شهردار رضی با بیان اینکه در ۲۰ سال گذشته از فعالیت شهرداری رضی اقدامات خوبی به همت همه شهرداران گذشته انجام شده است که جا دارد از تلاش‌های آنها قدردانی کنیم، گفت: فعالیت‌های عمرانی، خدمات شهری و آتش‌نشانی در شهرداری رضی به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود و در کنار آن فعالیت‌های خوب فرهنگی و هنری نیز در دستور کار شهرداری است.

بیگ‌زاده رضی با بیان اینکه در دو سه سال اخیر با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید توجه خاصی به شهرداری‌ها شده که جا دارد از عنایت و توجه استاندار اردبیل به ویژه فرماندار مشگین‌شهر به مجموعه شهرداری رضی قدردانی کنیم، اضافه کرد: برخلاف سال‌های گذشته دو سه سالی است که تزریق اعتبارات به شهرداری براساس ضرورت و اولویت اجرای پروژه‌ها انجام می‌شود و ما طی سه سال گذشته اعتبارات خوبی را در این حوزه جذب کردیم.

وی به فعالیت‌های برجسته عمرانی در سه سال گذشته اشاره کرد و افزود: ۵۵ کیلومتر خیابان‌کشی و بازگشایی پنج کوچه در رضی از عمده فعالیت‌های انجام شده بوده که مردم با تحمل همه مشکلات و سختی‌ها در اجرایی کردن این پروژه‌ها یاریگر شهرداری بودند.

بیگ‌زاده رضی بیان کرد: شش کیلومتر جدول‌گذاری و کانیو به انجام رسیده و در مجموع بیش از ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار در سه سال گذشته در شهرداری رضی جذب کردیم تا صرف پروژه‌های مهم و زیربنایی شود که در همین راستا در برخی از مطالبات مردم نیز پاسخ داده شده است.

وی از اجرای ۱٫۵ کیلومتر توسعه بلوار و ساماندهی برخی از مناطق شهری خبر داد و گفت: همین فعالیت‌ها را امسال و در فصل کاری به جد دنبال می‌کنیم و تلاشمان بر این است تا میدان ورودی شهر از سمت گرمی را نیز به مانند ورودی از سمت اردبیل به شکل مناسب و آراسته آماده بهره‌برداری کنیم تا هم جلوی حوادث احتمالی و تصادفات در این ورودی گرفته شده و هم سیما و منظر مناسبی را در ورودی شهر رضی از سمت مغان شاهد باشیم.

بیگ‌زاده رضی افزود: ۹۰ درصد عملیات اجرایی و احداث این میدان انجام شده و در هفته دولت شاهد بهره‌برداری از آن می‌شویم.

شهردار رضی به فعالیت شهرداری در حوزه آسفالت‌ریزی اشاره کرد و ادامه داد: در بحث آسفالت بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ تن تولید و توزیع آسفالت را در مناطق مختلف شهر شاهد بودیم به طوریکه در این زمینه کار و فعالیت انجام شده سه برابر سال‌های گذشته بوده است.

وی به توسعه و تقویت برنامه‌های فرهنگی و ورزشی نیز اشاره کرد و گفت:‌ انتخاب شهرداران محله و استفاده از ظرفیت دانش‌آموزان در راستای توسعه فعالیت‌ها و خدمات شهرداری در قالب برنامه‌های فرهنگی و اهتمام به موضوع تفکیک زباله از مبدأ از جمله این فعالیت‌هاست که در یک روند تأثیرگذار در دو سه سال آینده شاهد آثار نتایج و مثبت این فعالیت‌ها می‌شویم.

بیگ‌زاده رضی تصریح کرد:‌ در بخش ورزش به رغم آن که بخش ارشق در سال‌های گذشته مورد بی‌مهری مسؤولان قرار گرفته بود اما با اهتمام جدی شهرداری رضی در حمایت از تیم‌های ورزشی در رشته‌هایی همچون فوتسال، والیبال و کشتی در سال‌های اخیر شاهد درخشش جوانان این منطقه بودیم که این حکایت از ظرفیت خوب فعالیت‌ها و توانمندی‌های ورزشی منطقه است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر