صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۹:۱۹ ب.ظ
4

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس با اشاره به پروژه های اجرایی گفت : این شهرستان هم اکنون به کارگاه سازندگی تبدیل شده است.

وراوی :

دکتر ولی ملکی پنجشنبه در جمع اهالی روستای میرک افزود: چرخ اقتصادی شهرستان با شتاب در حال چرخش است و باید هر چه بیشتر این روند سرعت گیرد.
وی با اشاره به طرح بزرگ کامیون سازی (با برند چاپار) گفت: این واحد تولیدی در مراحل تکمیلی است و تا چند ماه نمونه تولید این واحد برای اخذ استاندارد های لازم و گذراندن آزمایش های پنجاه گانه کیفیت به یکی از کشور های اروپایی ارسال خواهد شد .
وی همچنین به موقعیت گردشگری مشگین شهر اشاره کرد وگفت : در آینده نزدیک طرح های بزرگ گردشگری در اطراف نیروگاه زمین گرمایی شروع خواهد شد.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • مصطفی محمدی
  چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۱
  0
  0

  آقای ملکی فرمودید مشکین شهر به کارگاه سازندگی تبدیل شده است کاملا فرمایشتان درست است مشکین شهر به کارگاه سازندگی تبدیل شده است ! تورکی سی ، مشگینده قاییرها قاییردی!
 • ali
  سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۷:۵۸
  0
  0

  فرماندهی که سربازانش مخالف اوباشند هرچقدر هم زرنگ باشند شسکت می خورد شکستی که امکان جبران میسور نمی باشد مثل تلاش مهندس ملکی با فرماندار اسدی
 • ali
  سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۷:۵۵
  0
  0

  فرماندهی که سربازهایش مخالفش باشند موفق نمی شود وشکست قطعی هرچقدر هم زرنگ باشد
 • رستم توحیدی
  شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۶
  0
  0

  دبیر محترم سایت وزین وراوی سلام روز گذشته آقای ولی ملکی یک بیانیه ای صادر کرده است با عنوان ” دو خروس یا قسم حضرت عباس” این بیانیه با وجود اینکه ظاهرا بر علیه رقیب انتخاباتی خودش است ولی در لابلای آن یک موضوعی عنوان شده است که بسیار خطرناک است بویژه برای تفکر اصلاح طلبی شهرستان که حیثیت گرانقیمت خود را در حمایت از ایشان به میدان آورده اند، ایشان در بیانیه مذکور از شورای تامین خواسته است که با متولیان برخی از گروههای تلگرامی برخورد شود ! این برخورد نماینده مورد حمایت اصلاح طلبان حتی اگر مخالفان و منتقدان تندروی نیز کرده باشند پسندیده نیست و با توجه به سابقه برخورد ایشان با مقوله آزادی بیان که مردم از عملکرد زمان مجلس ایشان در خاطر دارند یعنی وقتی که طی نامه به وزیر کشور نوشته بود برای شناسایی جوانان به قول خودش پان ترکیست در خیابانهای مشکین شهر دوربین نصب کنند! بسار خطر ناک است و … اقای ملکی بحمدالله نماینده است و تریبون دارد علاوه بر این نشریه و کانال تلگرامی و غیره دارد و می تواند به سئوالات و حتی کارشکنی ها مستدل پاسخ بگوید و اصولا نباید طرفدار برخورد سخت و قهری باشد چون اگر این رویه در شهرستان نهادینه شود یک تیغ دولبه است. استدعا دارم حالا که اقای ملکی را آدم رسانه ای می شناسید از طریق رسانه و با طرح نقد های ملایم اجازه ندهید با حیثیت اصلاح طلبان خدای ناکرده خدشه ای وارد شود.

دیدگاه شما درباره این خبر