صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۸ ق.ظ
0
در پی مهار آتش سوزی درجنگل ها و مراتع بخش مشگین شرقی :

پیام تقدیر و تشکر شورای شهر لاهرود از ریاست منابع طبیعی و نیروی های امدادی

وراوی :

اخیرا در ۵۵ هکتار از جنگل‌ها و مراتع اطراف نقدی و اونار مشگین شرقی ( لاهرود)  آتش‌سوزی رخ داد که با حضور ریاست منابع طبیعی شهرستان مشگین شهرو تلاش امدادگران، آتش‌نشانان و اهالی منطقه مهار شد.

شورای اسلامی بخش مشگین شرقی ( شهر لاهرود) با صدور پیامی از امدادگران و آتش نشانان و ریاست محترم منابع طبیعی تقدیر و تشکر کرد .

در متن پیام آمده است :

بسمه تعالی
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد…

سپاس یگانه معبود هستی که بر ما منت نهاد تا شاهد انسانهایی از جنس مردم باشیم که در راه خدمت به مردم و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سر از پا نشناخته و استوار و با نشاط گام برمی دارند.

دیده ی بیدار و امیدوار مردم منطقه به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت مشغول انجام وظیفه هستند و در این راه از هیچ کاری فرو گذار نمی کنند .

بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از ریاست محترم منابع طبیعی شهرستان مشگین شهر جناب آقای “گل محمدی ” که با حضور در محل حادثه و مدیریت مناسب ضمن مهار سریع آتش سوزی و جلوگیری از سرایت بیشتر آن ، از وارد آمدن خسارت بیشتر به مراتع و جنگل های این بخش جلوگیری کردند ابراز می نماییم . همچنین بر خود وظیفه می دانیم از نیروهای امدادگر و آتش نشانان لاهرود ، پرسنل زحمت کش منابع طبیعی شهرستان مشگین شهرو اهالی تلاشگر بخش مشگین شرقی که در حادثه آتش سوزی بخش هایی از جنگل ها و مراتع منطقه با همت و تلاش مضاعف در کنار سایرین در مهار آتش سوزی نقش ایفا کردند نهایت قدر دانی را داشته باشیم .

با احترام :

بهنود اسبری – رئیس شورای شهر لاهرود

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر