صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۴ ب.ظ
9
وراوی :

یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود در گفتگو با خبرنگار وراوی گفت: تغییر فرماندار مشگین شهر با توجه به ضعف عملکردابراهیم امامی در حوزه های مختلف شهری با حضور ولی ملکی بعنوان نماینده مردم در مجلس تبدیل به خواست عمومی شده است و در دستور کار نماینده مردم قرار گرفته است .

وی در مورد برخی گمانه زنی ها در خصوص ابقاء ابراهیم امامی در پست فرمانداری تا پایان عمر دولت یازدهم گفت: اظهارات اخیر ملکی در مورد جابجایی مدیران حجت را برهمگان تمام کرد و بدون شک روند تغییرات در آینده نزدیک سرعت می گیرد و با توجه به خواست مردم و فشار افکار عمومی تغییر فرماندار مشگین شهر در دستور کار نماینده مردم قرار گرفته و فرماندار جدید برای طی مراحل قانونی اخذ صلاحیت و حکم به دستگاه های مربوطه معرفی شده است .

گفتنی است ابراهیم امامی از ۱۵ اسفند ماه ۹۲ کلید ساختمان سفید را از یونس اسدی کادو گرفته است و در طول این مدت با انتصاب افراد کم تجربه و فاقد سابقه مدیریتی در ادارات شهرستان موجب عقب ماندگی بیش از پیش شهرستان شده است . این در حالی است که فرماندار مشگین شهر اخیرا خود نیز بر ضعف مدیران شهرستانی اذعان کرده و در جلسه شورای اداری صریحا اعلام کرد که برخی از مدیران شهرستانی حتی توان رایزنی با مدیران کل خود برای جذب اعتبار را ندارند .!

ابراهیم امامی از زمانی که سکانداری فرمانداری را بدست گرفته است با بهره گیری ازجو تبلیغاتی در تلاشی بی پایان سعی بر القاء کارآمدی خود به افکار عمومی دارد . این درحالی است که از زمان حضور وی در فرمانداری شاهد برخی باند بازی ها و برخی تخلفات اداری از جمله واگذاری زمین آقبلاق از طریق بنیاد مسکن به اطرافیان خودشان و واگذاری امتیازات پروزه های گردشگری به یاران ستادی یونس اسدی و همچنین ضعف عملکرد در حوزه نظارتی ازجمله بحث کنترل ورود سموم تاریخ گذشته ، فترت حاکم در حوزه فرهنگی شهرستان از جمله تعطیلی انجمن های شعر و داستان نویسی و تعطیلی خانه سینمای جوان به خاطر سیاسی کاری ها ، عدم مدیریت لازم در مسایل شهری از جمله ترافیک شهری و…. هستیم .

با این توصیفات و صرف نظر از بررسی همه جانبه عملکرد فرماندار مشگین شهر در این مدت کوتاه که ملکی بعنوان نماینده مردم در مجلس حضور دارد تغییر فرماندار مشگین شهر تبدیل به خواست عمومی شده است و همین امر باعث شده ملکی در این مورد دست به کار شده و معرفی گزینه مورد نظر برای طی مراحل قانونی اخذ صلاحیت و استعلامات لازم انجام شده است و بزودی فرماندار مشگین شهر معارفه خواهد شد .

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر