صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ | ۳:۲۷ ب.ظ
0

دیشب بر اثر حادثه آتش سوزی مقادیری علوفه دامی به صورت ناگهانی طعمه حریق شد و در جریان این حادثه دو نفر از همسایگان که در نزدیکی آتش سوزی بودند در داخل منزل مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

وراوی :

دیشب در خیابان دانشگاه مشگین‌شهر مقادیری علوفه دامی به صورت ناگهانی طعمه حریق شده و به کلی از بین رفت و در جریان این حادثه دو نفر از همسایگان که در نزدیکی آتش سوزی زندگی می‌کردند دچار دود گرفتگی شده و به بیمارستان شهرستان منتقل شده خوشبختانه این حادثه خسارت جانی به دنبال نداشت اما براساس اظهارات اهالی محل آتش نشانی با تاخیر در محل حادثه حضور یافته بود و با همکاری مردم محل این آتش سوزی مهار شده است.

با توجه به شدت آتش سوزی حجم آتش از ساختمان سه طبقه که در کنار محل حادثه بود بالا زده بود.

به گزارش پایگاه خبری اورامی، در یک ماه گذشته مقادیر زیادی از مراتع شهرستان مشگین‌شهر در نقاط مختلف شهرستان مشگین‌شهر طعمه حریق شده و در آتش سوخته است و چهره مناظر طبیعی شهرستان را زشت کرده به طوری که برخی از این مناطق در ارتفاعات از مرکز شهر و ورودی شهر قابل مشاهده است.

شهریار رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مشگین‌شهر گفت: با توجه به حجم آتش سوزی در صورت شناسایی فرد یا افراد متهم به آتش سوزی جریمه سنگینی بر آنان اعمال می‌شود اما متاسفانه تاکنون فردی در این راستا شناسایی و یا دستگیر نشده است.

اوراومی

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر