صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ | ۵:۵۸ ب.ظ
2
وراوی :

ولی ملکی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عصر دیروز در جلسه شورای اداری که با حضور معاون وزیر ارشاد در مشگین شهر برگزار شد از وضعیت نامناسب خانه مطبوعات مشگین شهر به شدت انتقاد کرد .

به گزارش خبرنگار وراوی ، ولی ملکی در واکنش به اظهارات ابراهیم امامی در خصوص دایر کردن شعبه خانه مطبوعات در مشگین شهر گفت:  وضعیت خانه مطبوعات مشگین شهر در شان اصحاب رسانه و خبرنگاران نیست و باید نسبت به تجهیز آن اقدام لازم صورت گیرد .

ولی ملکی گفت : یک اتاق خالی با چند صندلی فرسوده تحویل خانه مطبوعات مشگین شهر شده است و بعد از گذشت ده ماه از آغاز فعالیت آن فاقد هرگونه تجهیزات است .
وی افزود : اگر اراده ای برای حمایت از فعالیت خانه مطبوعات مشگین شهر و تجهیز آن وجود ندارد بنده از طریق وزارت ارشاد نسبت به تجهیز آن اقدام کنم .

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی همچنین صبح امروز در جلسه شورای اداری که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اردیبل برگزار شد از وضعیت نامناسب و تاسف بار خانه مطبوعات مشگین شهر به شدت انتقاد کرد و از وزیر ارشاد خواست حمایت های لازم از این شعبه در مشگین شهر صورت گیرد .

گفتنی است خانه مطبوعات شعبه مشگین شهر آبان ماه سال ۹۴ با مجوز هیات مدیره خانه مطبوعات استان فعالیت خود را آغاز کرده است و مسئولان ارشد شهرستان به جای حمایت از این مجموعه سعی دارند باسیاسی کاری فعالیت این خانه را غیرقانونی جلوه دهند .

ابراهیم امامی در حالی ایجاد شعبه خانه مطبوعات در مشگین شهر را جزء اقدامات فرهنگی فرمانداری  بر می شمارد که  هیچ نقشی در ایجاد  این شعبه در شهرستان نداشته است و با همکاری اصحاب رسانه و خبرنگاران و حمایت خانه مطبوعات استان دایر شده است .

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • ممد علی
  پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۲:۱۸
  2
  0

  دقت کردین در جلسات موضع ملکی را در قبال امامی . همیشه مخالف جهت ایشون . امامی مخالف خانه هست ملکی با شدت بیشتر علیه فرماندار موضع میگیره این ها پیام داره ها ااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 • رحیم
  پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۱:۴۹
  0
  1

  آقای ………. تا زمانیکه میخواستی واسه نمایندگی شرکت کنی تو سوپرمارکت هم می شد پیدات کرد.حالا که نماینده شدی تو دفترت هم نمیتونیم پیدا کنیم اصلا” ناپدید شدی یه نامه رو هم حتی نمیتونیم برسونیم دستت نترس کسی ازت کار نخواست.

دیدگاه شما درباره این خبر