صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ | ۲:۳۳ ب.ظ
0

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل و دبیر هیئت حل اختلاف شوراهای استان گفت: فرآیند استیضاح شهردار اردبیل در هیئت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای اسلامی استان تایید نشد.

وراوی :

علی آذرنژاد دقایقی پیش در تشریح نتایج جلسه امروز هیئت حل اختلاف شوراهای اسلامی استان در اردبیل اظهار داشت: فرمانداری اردبیل با بررسی مدارک و مصوبات شورای اسلامی شهر اردبیل در رابطه با فرآیند استیضاح شهردار دو اشکال اساسی به مصوبه شورا وارد کرد که پس از انعکاس به شورای اسلامی شهر اردبیل و اصرار شورا بر مصوبه قبلی خود پرونده در هیئت حل اختلاف مطرح شد.

وی بیان کرد: اعضای هیئت حل اختلاف با بررسی مدارک و گزارش‌های صورت گرفته به عدم تشکیل جلسه طرح استیضاح شهردار اردبیل قبل از جلسه اصلی استیضاح و ایراد وارده مبنی بر عدم رعایت موارد قانونی مندرج در ماده ۷۳ قانون شوراها در سوال از شهردار رسیدگی کردند و این موارد تشخیص داده شد.

معاون امور عمرانی استانداری اردبیل افزود: در نهایت فرآیند استیضاح شهردار اردبیل مورد تایید شورای حل اختلاف واقع نشد و با توجه به این موضوع حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل موظف است به وظایف و فعالیت‌های خود در سمت شهرداری اردبیل ادامه دهد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر