صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ | ۳:۴۲ ب.ظ
0

استاندار اردبیل گفت: به برکت راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر۱۷ آبدرمانی و رستوران در شهرستان مشگین‌شهر ایجاد می‌شود.

وراوی :

مجید خدابخش ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت در استان اردبیل اظهار داشت: به برکت راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه ۱۷ مرکز آبدرمانی و رستوران در مشگین‌شهر ایجاد می‌شود که این امر می تواند تحول عظیمی در اقتصاد استان اردبیل به ویژه شهرستان مشگین‌شهر فراهم آورد.

وی با اشاره به اینکه با راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر سیر گردشگران داخلی و خارجی در منطقه روند صعودی داشته است٬ افزود: یکی از عوامل مهم پیشرفت پل معلق خاورمیانه تبلیغات رسانه‌ای و انعکاس خبرهای این مجموعه گردشگری توسط خبرنگاران بوده که هم‌اکنون به یک مجموعه گردشگری تاثیرگذار در اقتصاد استان و کشور تبدیل شده است.

استاندار اردبیل گفت: با توجه به راه‌اندازی پل معلق خاورمیانه در مشگین‌شهر زیرساخت‌های جاده ای این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است به طوری که هم‌اکنون ۴ بانده کردن جاده مشگین‌شهر روند صعودی به خود گرفته و ۶ میلیارد تومان به این امر اختصاص یافته و درصدد هستیم جاده مشگین‌شهر – اهر را نیز ساماندهی کنیم.

خدابخش از برنامه‌ریزی برای حضور گردشگران داخلی و خارجی در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: نیاز است در این زمینه زیرساخت‌های اساسی تامین شود تا بتوانیم گام بزرگی در توسعه و گردشگری استان اردبیل داشته باشیم.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر