صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ | ۷:۵۰ ب.ظ
0

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل از معرفی روستای موئیل مشگین شهر به عنوان روستای هدف گردشگری خبر داد.

وراوی :

فرهاد سبحانی بعداز ظهر پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: روستای موئیل در بخش مشگین مرکزی واقع شده و برخوردار از جاذبه‌های متعدد گردشگری است.

وی با بیان اینکه این روستا دو دهنه آبگرم معدنی شامل «ایلاندو» و «موئیل» دارد، اضافه کرد: مرحله اول پذیرش این روستا به عنوان روستای هدف گردشگری مورد موافقت قرار گرفته است.

به گفته مدیرکل بنیاد مسکن طبیعت چشم‌نواز این روستا می‌تواند موردتوجه سرمایه‌گذاران قرار گیرد و هم اینک نیز این روستا از جمله روستاهای نادری است که دهیاری آن درآمد مطلوب داشته و می‌تواند سرمایه‌گذاری کند.

سبحانی با بیان اینکه در برنامه پنجم ثبت فقط یک روستاهای هدف گردشگری و دو روستای بافت ورزشی در دستور کار بود، اضافه کرد: در برنامه ششم یکی از تأکیدات ما روستاهای گردشگری است.

وی با اذعان به اینکه اردبیل از استان‌های گردشگری کشور محسوب می‌شود، متذکر شد: در بخش روستایی نیز روستاهای هدف گردشگری مورد تأکید است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان با اشاره به معرفی ۱۰ روستای دیگر به عنوان روستاهای هدف گردشگری اضافه کرد: در نظر داریم در طول برنامه ششم تا حد امکان به تعداد روستاهای هدف گردشگری اضافه کنیم.

مهر

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر