صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ | ۹:۳۸ ب.ظ
0

رقابت فشرده بدمینتون بازان پسر استان اردبیل به میزبانی شهرستان نیر با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

وراوی :

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر گفت: دومین دوره المپیاد ورزشی زیر ۱۶ سال استان اردبیل در رشته بدمینتون با حضور ۲۴ ورزشکار از اردبیل ، نیر ، پارس آباد ، خلخال ، کوثر و مشگین شهر در دو بخش انفرادی و دوبل برگزار شد.
اکبر نگاهی افزود: در بخش انفرادی امیر رضا بخشی از خلخال مقام اول ، محمد نبی زاده از کوثر مقام دوم و پوریا یحیوی از اردبیل و رسول برج علیزاده از خلخال به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.
او گفت: در بخش دوبل نیز پدرام شیخ علیزاده و امیر محمد مطلبی از خلخال مقام اول ، امید عظیمی و محمد بحری زاده از کوثر مقام دوم ، عرفان صیفی و برهان منصور خیاوی از مشگین شهر و علیرضا پورعلی و میلاد احسانی از نیر به صورت مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.
فرماندار نیر هم در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت: توجه جدی به مقوله ورزش ضامن سلامتی مردم و نشاط جوانان در جامعه است.
مهدی احمدی افزود: تمام رشته های ورزشی باید مورد توجه قرار بگیرد تا ضمن کشف استعدادها همه افراد جامعه به صورت تخصصی به ورزش بپردازند و در این صورت است که جامعه ای سالم و با نشاط خواهیم داشت.
فرماندار نیر گفت: ورزش نیازمند توجه ویژه بخش خصوصی است و جذب حمایت های بخش خصوصی یکی از نیازهای اصلی برای توسعه ورزش در این شهرستان می باشد.
وی اظهار کرد: با توجه به محدودیت های موجود در زمینه امکانات در عرصه ورزش باید زمینه حضور پررنگ بخش خصوصی به عنوان حامی تیم ها و مسابقات ورزشی را فراهم کرد.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر