صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ | ۹:۲۹ ب.ظ
0

نفرات برتر کشتی آزاد و فرنگی دومین دوره المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل مشخص شدند.

وراوی :

روز شنبه دومین دوره مسابقات المپیاد ورزشی زیر ۱۶ سال استان در رشته کشتی آزاد و فرنگی با شرکت ۸۰ ورزشکار در هر رشته از شهرهای اردبیل، پارس آباد، خلخال، نیر، مشگین شهر، گرمی، نمین، سرعین و بیله سوار در سالن شهید آسمانی مجموعه ورزشی تختی اردبیل برگزار شد.
در این مسابقات در کشتی آزاد و در وزن ۴۲ کیلوگرم: محسن ابراهیمی، ابراهیم قربان زاده و سعید غزنوی و در وزن ۴۶ کیلوگرم: مهدی وهاب زاده، امیرصفری و آرین سجودی و در وزن ۵۰ کیلوگرم: سینا خداقلیزاده، علی عباسی و پویا اسدزاده به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در وزن ۵۴ کیلوگرم: محمد هادی آذرخرداد اول شد، آرش کریمی به مقام دوم رسید وحمیدرضا اشرفی و علی حسین زاده مشترکا مقام سوم را کسب کردند.
در وزن ۵۸ کیلوگرم: علیرضا نظری، علی عابدی و فرزاد آقایی و در وزن ۶۳کیلوگرم: مهدی پورسیف، پویا اعظمی و مرتضی درخشان و در وزن ۶۹ کیلوگرم: عرفان غلامی، رضا سبلانی و هادی عظیم زاده به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.
در وزن ۷۶ کیلوگرم: امیرحسین کیانی به مقام قهرمانی رسید، محمدرضا بهرام زاده دوم شد و علی واحدی و سید نیمامدنی مشترکا سوم شدند.
در وزن ۸۵ کیلوگرم: پیمان مرادی اول شد، مهدی جعفری به مقام دوم رسید و سید اسماعیل فاضلی و صادق کلانتری مشترکا سوم شدند.
در وزن ۱۰۰ کیلوگرم: حمیدرضا دهقان، میلاد حسین پور و مجید قهرمان روزگار به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در نتایج تیمی نیز تیم اردبیل با ۹۳ امتیاز اول شد، بیله سوار با ۶۱ امتیازدوم شد و پارس آباد با ۵۱ امتیاز به مقام سوم رسید.
همچنین در کشتی فرنگی نیز در وزن ۴۲ کیلوگرم: امیرحسین حاجی خانی، امیرحسین موسوی و سیاوش بهرو به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.
در وزن ۴۶ کیلوگرم: فرهاد رضایی اول شد و مهدی منافی به مقام دوم رسید، و در وزن ۵۰ کیلوگرم: امید علیایی، رضا محمودی و امیرحسین دلیر به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.
در وزن ۵۴ کیلوگرم: میلاد حسین پور اول شد، علیرضا آقازاده به مقام دوم رسید و مبین شکراللهی و داریوش دنیای مشترکا سوم شدند.
در وزن ۵۸ کیلوگرم: فرزاد حسینی، مهرشاد عباسی و امیر جعفری و در وزن ۶۳کیلوگرم: علی عارفی، علی قهرمانی و عرفان میرزایی و در وزن ۶۹ کیلوگرم: عبدالله اربابی، حسین جهاندیده و میرنیما طالعی به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.
در وزن ۷۶ کیلوگرم: بابک محمدی، امیرحسین زمانی و رضا حسین پور و در وزن ۸۵ کیلوگرم: سالار مشروطی، مهدی کلانتری و رامین محمدی و در
وزن ۱۰۰ کیلوگرم: رضا طالبی، فرزاد محمدی و پیام مقدس زاده به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر