صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ | ۹:۳۲ ب.ظ
0
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس:

اشتغال زندانیان آزاد شده مشگین‌شهر فراهم شود

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی شرایط اشتغال برای زندانیان آزاد شده جرائم غیرعمد در مشگین‌شهر فراهم شود.

وراوی :

ولی ملکی ظهر امروز در بازدید از زندان مشگین‌شهر اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی شرایط اشتغال برای زندانیان آزاد شده جرائم غیرعمد در مشگین‌شهر فراهم شود و نیاز است در این زمینه مسئولان مربوطه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و با بهبود فضای کسب‌ و‌ کار این امر مهم را محقق کنند.

وی با اشاره به اینکه اگر بتوانیم شرایط اشتغال و فضای کسب‌ و‌ کار در منطقه را بهبود بخشیم علاوه بر درآمدزایی و پویایی اقتصاد منطقه می‌توانیم گام بزرگی در کاهش ورود افراد به زندان داشته باشیم که نیاز است در این زمینه مسئولان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

نماینده مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه سالم‌سازی جامعه یک اولویت اساسی است که نیاز است در این زمینه مسئولان مربوطه با آموزش برنامه‌های فرهنگی اهتمام ویژه‌ای به این امر داشته باشند تا بتوانیم شرایط بهبود فضای کسب‌ و کار در منطقه را فراهم کنیم.

ملکی بیان کرد: یکی از عوامل کاهش ورود افراد به زندان بهبود فضای اشتغال و کسب‌و‌کار است که در این زمینه در شهرستان مشگین‌شهر اقدامات خوبی با استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی انجام شده است که انتظار می‌رود امسال نیز این برنامه‌ها تداوم یابد.

وی اظهار کرد: آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد یک معضل بزرگ در جامعه است که باید در این زمینه علاوه بر اهتمام مسئولان فرهنگی خانواده‌ها نیز هوشیاری لازم را داشته باشند و فرزندان خود را نسبت به معضلات اجتماعی آگاه سازند.

نماینده مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهرستان مشگین‌شهر ظرفیت‌های زیادی در بخش کشاورزی٬ گردشگری و صنعت و معدن دارد و اگر بتوانیم ظرفیت‌های منطقه را با استفاده از بخش خصوصی شکوفا کنیم می‌توانیم علاوه بر پویایی اقتصاد فضای کسب‌ و‌ کار در منطقه را بهبود بخشیم.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر