صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ | ۶:۳۹ ب.ظ
6

رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: بحثی که در خصوص 1200 تن قیر رایگان مطرح شده کاملا روشن و واضح است و آن هم تهمتی بیش نیست و قابل طرح و پیگیری از مراجع قضایی دارد . اگر لازم باشد پیگیری می‌کنم.

وراوی :

رحیم فرجی رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: آسفالتی که در دوره چهارم بر زمین ریخته شده قابل قیاس با دوره های گذشته نیست اما اینکه فردی به ۱۲۰۰ تن آسفالت اعتراض کند اینگونه نیست که آسفالت در کف خیابان گم شود و این حرف چنین القا می‌شود که آسفالت حیف و میل شده است.

وی افزود: هر چقدر قدر آسفالت استفاده می‌کنیم تولید کارخانه آسفالت شهرداری مشکین شهر است و این کارخانه در دوره چهارم تعمیر و تجهیز شده است در صورتی که در دوره های گذشته این امر دست پیمانکار بود.

وی تصریح کرد: بحثی که در خصوص ۱۲۰۰ تن قیر رایگان مطرح شده کاملا روشن و واضح است و آن هم تهمتی بیش نیست و قابل طرح و پیگیری قضایی دارد و حتی اگر لازم باشد بنده به تنهایی از این شخص شکایت کرده و از مراجع قضایی پیگیر خواهم کرد.

فرجی گفت: دوره چهارم شورای مشگین‌شهر وارث بی مدیریتی های گذشته بود به طوری که از دوره های گذشته سیل عظیمی از افراد استخدام شده که همه آنها بدون مجوز می‌باشد و ما برای اینکه تبعات اجتماعی نداشته باشد آنها را اخراج کردیم و این فردی که مدعی است آن دوره عضو شورا بوده است و اتفاقا باید خودشان پاسخگو باشند که علت این همه هزینه‌هایی که برای شهرداری سربار شده است چه بوده است.

وی ادامه داد: تمام این رفتارها سیاسی است چرا که با توجه به اینکه انتخابات شورای شهر نزدیک می‌شود هدفشان از این کار تخریب و دیده نشدن عملکرد شورا های شهر می باشد.

رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: کسی که از شورای دوره چهارم نه تنها حمایت نکرده است بلکه از وقتی این شورا تشکیل شده است مسئولان قبلی و فعلی که در حال حاضر وجود دارند تا جایی هم که توانسته اند تخریب کرده‌اند در حالی که این دوره شورای شهر پاکدست ترین دوره شورای شهر است چنانچه اگر نگاهی به شهرهای همسایه انداخته شود برخی از اعضا زندانی یا اخراج شده است.

وی با بیان اینکه با عموام فریبی نمی توان مردم را فریب داد اگر ادعایی وجود دارد مکتوب بیان کنند افزود: اینکه شورای شهر مورد هجمه قرار می دهند شکست خوردگان سیاسی هستند که هدفشان تقویت اطرافیان و تخریب شوراست.

وی گفت: ما با بیت المال به لندن سفر نکردیم . اسنادی وجود دارد که نشان می دهد بیت المال در جیب برخی اشخاص هست. این در حالی است که بنده چندین سال است مکاتبه می‌کنم که پول بیت‌المال و شورای شهر را پس دهید و این آقای شورا با این پول به لندن سفر کرده است . با حکم دادگاه باید پول بیت المال را پس می‌دادند که هنوز نداده است و در حال حاضر یک مجرم شناخته می‌شود.

وی ادامه داد: اگر لازم باشد برای مردم شهرم روشنگری می‌کنم اگر کسی با غرض ورزی بخواهد شورای شهر را تخریب کند حاضر هستم دفاع کنم و پیشنهاد می‌دهم یه میزگردی در محافل عمومی و مساجد تشکیل شود تا این مسئله بررسی شود.

فرجی گفت: بنده بدون جنجال ۲ بار مکاتبه کردم و حتی حکم دادگاه هم مبنی بر استرداد پول بیت المال موجود است و اگر این رویه ادامه یابد بار سوم نیز به دادگاه شکایت می کنم.

وی افزود: اینکه شورای شهر مورد تاخت و تاز قرار دارد به این خاطر است که این‌ها از همان اوایل تشکیل شورا مخالفین سر سخت شورای‌شهر بودند که با رفتار های سیاسی و شکست خوردگان نمایندگی مجلس یا افراد دیگر می‌خواهند خودشان را مطرح کنند که دست به چنین عملیات انتحاری و غیر واقعی می‌زنند.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • ناصر
  دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۸:۲۶
  0
  0

  جناب آقای فرجی بخدا قسم عین حقیقت را گفتی این آقا از اول فکر وذهنش تخریب شورا شهردار است بهمین خاطر از وظایف خود غافل شده نمی دانم چرا نماینده محترم نسبت به برکناری وی اقدام نمی کند
 • محمدسحرخیز
  پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵ در ۲۰:۵۸
  1
  0

  امامی به این زودی می رود
 • ناصر پاسبان از منتقدان رحیم فرجی و یارانشان
  جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۷:۱۸
  1
  0

  آقای فرجی لیست جاهایی که آسفالت کردند را اعلام کنند تا متر کنیم و اگر حق با ایشان باشد تشکر هم بشود .وگرنه باید بگویند آسفالت و قیرها کجاست؟
  • شمس الدین مقیمی
   یکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۳۰
   1
   0

   خسته می شوید جناب پاسبان با متر کردنتان. مگر شما مدعی العموم هستین. انتخابات نزدیکه …
   • ناصر پاسبان از منتقدان رحیم فرجی و یارانشان
    چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۹
    0
    0

    خسته نخواهم شد .نگران نباشید بنده وکیل خودم هستم و اگر تخلفی در کارشان باشد حتما یقه شان را خواهم گرفت اسناد نشان میدهد آسفالت مربوط به قبل را به نام قیرهای اهدائی دولت جا زده اند . مثل خیابان دکتر بهشتی – شهید رجایی- زینبیه – شریعتی که فرماندار هم در جلسه دو روز پیش اشاره داشتند که آمار غلط داده اند . گم شدن هزار تن آسفالت تازه از آمار مشخص است . با بررسی اسناد موارد دیگر هم رو خواهد شد به شما هم توصیه میکنم از حق و حقوق شهروندیتان دفاع کنید مگر اینکه سر و سری با آقایان داشته باشید که موضوع فرق خواهد کرد در ضمن در صورت لزوم بنده در انتخابات شورا شرکت خواهم کرد و اما حق طلبی من جدای از این موارد تعریف میشود . لطفا متوجه باشید و اینقدر در تاریکی راه نروید ایام محرم و عاشورا هم نزدیک است سعی کنیم حق طلبی را از واقعه عاشورا دریافت کنیم
 • شهریار
  جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ در ۰۹:۲۴
  1
  0

  کاملا درست است جاهایی آسفالت شده که از اول انقلاب منتظر آسفالت بودند

دیدگاه شما درباره این خبر