صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ | ۹:۴۹ ب.ظ
0

مدیرکل هواشناسی اردبیل گفت: از روز شنبه دمای هوای بیش‌تر مناطق استان اردبیل کاهش می‌یابد و هوای سرد بر منطقه حاکم می‌شود.

وراوی :

علی دولتی‌مهر شامگاه امروز در جلسه بررسی هوا در اردبیل اظهار داشت: از روز شنبه سامانه هوای سرد بیش‌تر مناطق استان اردبیل را در برمی‌گیرد و دمای هوای اردبیل نسبت به روزهای گذشته کاهش چشم‌گیری می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه سامانه هوای سرد از روز شنبه وارد استان اردبیل می‌شود٬ افزود: انتظار می‌رود از روز شنبه مردم اردبیل لباس گرم پوشیده و بخاری‌های خود را روشن کنند چرا که هوای سرد در منطقه حاکم می‌شود.

مدیرکل هواشناسی اردبیل گفت: از روز شنبه بیش‌تر مناطق اردبیل به ویژه شمال اردبیل شاهد بارش‌های پراکنده خواهد بود و انتظار می‌رود در این هفته بارش‌های خوبی در مناطق استان اردبیل داشته باشیم که این امر خوشحالی کشاورزان منطقه را به دنبال خواهد داشت.

دولتی‌مهر اظهار کرد: بر اساس پیش‌بینی هوا انتظار می‌رود تا سه روز آینده بارش پراکنده و هوای سرد بیش‌تر مناطق استان اردبیل را دربرگیرد و آغازین روزهای فصل پاییز توام با هوای سرد و بارش باران است و احتمالا هوای سرد شمال استان را بیش‌تر تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی با توجه به اینکه هم‌اکنون فصل برداشت سیب‌زمینی توسط کشاورزان منطقه است تصریح کرد: کشاورزان باید نسبت به برداشت محصولات سیب‌زمینی خود اقدام کنند چرا که موقع بارش باران و وجود هوای سرد با مشکل مواجه نشوند.

مدیرکل هواشناسی اردبیل بیان کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی دانش‌آموزان خانواده‌ها باید فرزندان خود را برای تحمل این شرایط آب‌و‌هوایی آماده سازند تا نوآموزانی که برای بار نخست به مدارس مراجعه می‌کنند با هیچ مشکلی مواجه نشوند و با سلامتی به تحصیل بپردازند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر