صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ | ۳:۲۵ ب.ظ
0

سردخانه 10 هزار تنی چندمنظوره ترابی بعد از ظهر امروز همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در مشگین شهر به بهره برداری رسید.

وراوی :

علی ترابی سرمایه گذار  و مدیرعامل این سردخانه با اشاره به ظرفیت ۱۰ هزار تنی این سردخانه اظهار داشت: این سردخانه بزرگترین سردخانه اتمسفریک چند منظوره در استان می باشد که در نظر داریم در فاز سوم، سردخانه ۱۰ هزارتنی بالای صفر درجه برای نگهداری پنیر نیز راه اندازی کنیم.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در آغاز سال جاری گفت: بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری در عید نوروز ۹۵ و با نام گذاری سال جاری با اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل؛ از این شعار به عنوان محور استفاده کرده و با انگیزه بیشتری وارد عرصه شده است.

ایشان با گلایه از استاندار وقت افزود: استاندار دولت قبلی هر دو هفته یکبار در شهرستان حضور یافته و از پروژه های در دست راه اندازی بازدید می کرد، اما استاندار فعلی تابحال برای بازدید از پروژه ها و مشاهده مسائل و مشکلات سرمایه گذاران نیامده است. وی با اشاره به زحمات مهندس حیدری فرماندار سابق شهرستان مشگین شهر گفت: بنگاه های زود بازده شروع فعالیت های اقتصادی من بوده و در این راستا قدم اول را دولت قبلی با حمایت از سرمایه گذاران برداشته بود.

گفتنی است این پروژه با زیربنای ۲٫۵ هکتار، در طول چهارو نیم ماه تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

 

گزارش: سولماز محمدرضایی

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر