صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۴ ب.ظ
0
همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس

۳ پروژه عمرانی و خدماتی در مشگین‌شهر افتتاح شد

همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس با حضور مسؤولان و نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس سه پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی در شهر مشگین‌شهر افتتاح شد.

وراوی :

در مراسمی که عصر امروز در مشگین‌شهر برگزار شد، بزرگترین مجتمع تفریحی، توریستی، تجاری و گردشگری مشگین‌شهر که به همت بخش خصوصی اجرا شده با سرمایه‌گذاری ۲۴ میلیارد تومان در قالب ۲۱۰ باب مغازه تجاری، پارکینگ، شهر بازی سرپوشیده و فضاهای تفریحی، توریستی به بهره‌برداری رسید.

همچنین با حضور مسؤولان محلی دومین سردخانه اتمسفری مشگین‌شهر به ظرفیت ۱۰ هزار تن نگهداری محصولات کشاورزی با سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی افتتاح شد.

امروز همچنین در گرامیداشت هفته دفاع مقدس چاپخانه میراث ماندگار در مشگین‌شهر افتتاح شد تا اهالی فرهنگ‌ دوست مشگین‌شهر از ظرفیت و توان این چاپخانه استفاده کنند.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با بیان اینکه با راه‌اندازی مجموعه‌های مختلف خدماتی، عمرانی، تفریحی و گردشگری در مشگین‌شهر بستر اشتغال و رونق اقتصادی با کمک بخش خصوصی فراهم آمده است، اظهار کرد: امیدواریم با شکل‌گیری چنین فضایی بتوانیم خدمات مطلوب‌تری را به هموطنانمان ارائه کنیم.

ولی ملکی تنها راه ایجاد اشتغال مولد همراه با گستردگی خاص را جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اعلام کرد و گفت: در مشگین‌شهر تحول خوبی را در حوزه‌های مختلف به ویژه تأمین زیرساخت‌های حوزه گردشگری و رونق کشاورزی شاهد هستیم.

وی افزود: تمام تلاش ما بر این است تا بتوانیم از فضا و ظرفیت به وجود آمده با همکاری دستگاه‌های دولتی و توان مضاعف بخش خصوصی برای رونق اقتصادی بیشتر استفاده کنیم.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر