صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۴:۴۰ ب.ظ
0

غرفه استان اردبیل با عضویت رمضان حسین نژاد مشگین شهری موفق به کسب رتبه درجشنواره جهادگران علم و فناوری

وراوی :

چهارمین جشنواره جهادگران علم و فناوری صبح روز دوشنبه با حضور شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد و سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد.
در این جشنواره که با همکاری سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور و دانشگاه آزاد اسلامی در محل دائمی نمایشگاه اقتصاد دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد مقامات کشوری و لشکری و همچنین علاقه مندان و دانشجویان از اختراعات و ابتکارات بیش از ۳۰۰ مبتکر که در قالب ۲۹۰ طرح ارائه شده بود بازدید کردند.


علاوه بر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاونان این دانشگاه و مقامات سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری، سردار عزیز جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار علی نقدی معاون فرهنگی سپاه، محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری، امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، سورنا ستاری معاون علمی و پژوهشی رئیس‌جمهوری، حسن قشقاوی معاون وزیر خارجه و چند تن از معاونان وزارتخانه‌ها و تعدادی از نمایندگان مجلس از بازدیدکنندگان این نمایشگاه بودند.
در این نمایشگاه غرفه استان اردبیل مقام برتر را کسب کرد. در غرفه اردبیل آقای رمضان حسین نژاد از اهالی مشگین شهر با طرح موبولایزر و CPM حضور داشت.
اختتامیه این جشنواره روز چهارشنبه ۱۱ اسفند در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    شانزده + پانزده =