صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۷ ب.ظ
0

مدیرکل محیط‌زیست اردبیل با تاکید بر ضرورت اجرای طرح تفکیک زباله در مبدا توسط شهرداران گفت: اجرای این طرح نیازمند زیرساخت‌هایی است که پیگیری آن در برنامه ریزی خواهد بود.

وراوی :

محمد خداپرست در جلسه خدمات سفر و استقبال از نوروز با اشاره به اینکه طرح جامع مدیریت پسماند را یکی از دغدغه‌های ما است، خطرنشان کرد: مطالعات طرح جامع را درهمه شهرستانها در دستور کار داریم بطوریکه در مشگین شهر و خلخال کار آن به اتمام رسیده و اردبیل نیز در دست اقدام است .

مدیرکل محیط‌زیست اردبیل بیان کرد: مطالعات پارس‌آباد و گرمی به دلیل عدم تأمین اعتبار ناتمام مانده و برای انجام مطالعات بیله سوار، نیر، کوثر، نمین و سرعین نیز درخواست اعتبار شده است .

وی با اشاره به برگزاری جلسات کارگروه مدیریت پسماند گفت: این جلسه هر سه ماه یکبار برگزار می شود، بطوریکه قبل ازین این کارگروهها هر دو ماه یکبار برگزار می‌شد.

خداپرست با بیان اینکه در سال جاری ۴۱ مصوبه در کارگروه‌ها بررسی شده است، اضافه کرد: در سال جاری ۹۰ اخطاریه زیست‌محیطی به واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی استان صادر شده است.

به گفته مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان اردبیل این اخطاریه‌ها در پی بی‌توجهی به ضوابط و قوانین مدیریت پسماند صادر شده است .

وی به تشکیل ۱۰۶ پرونده قضایی در خصوص پسماندهای کشاورزی در سال گذشته اشاره کرد و گفت : این پرونده ها مورد بررسی قرار گرفته است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    شانزده − چهارده =