صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۴:۵۶ ب.ظ
0

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در طی بازرسی‌های انجام شده از واحدهای صنفی، خدماتی و اقتصادی یک هزار و 140 پرونده تخلف به ارزش تخلف حدود یک میلیارد و 574 میلیون ریال در سراسر استان اردبیل تشکیل شده است.

وراوی :

سیدحامد عاملی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه اردبیل با بیان اینکه طرح نظارتی ویژه نوروز سال ۱۳۹۶ از سوی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به این سازمان ابلاغ شده است، گفت: این طرح از اول اسفند ماه سال ۱۳۹۵ آغاز شده و تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۶ ادامه دارد.

وی با بیان اینکه از اول اسفند سال گذشته تا ۱۵ فروردین سالجاری طی مدت ۴۵ روز، ۲۹ هزار و ۵۹۴ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، خدماتی و اقتصادی انجام شده است، افزود: در طی این بازرسی‌ها یک هزار و ۱۴۰ پرونده تخلف به ارزش تخلف حدود یک میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال در سراسر استان تشکیل شده است.

عاملی اضافه کرد: پرونده‌های تشکیل شده به تعزیرات استان ارجاع یافته تا پس از رسیدگی، نسبت به صدور حکم اقدام شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه در مدت ۴۵ روز گذشته حدود ۲۷۹ مورد گزارش مردمی از طریق سامانه ۱۲۴ دریافت کرده‌ایم، تصریح کرد: پس از رسیدگی به این موارد نیز ۱۲۳ مورد تخلف شناسایی شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    3 × 1 =