صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ | ۸:۳۹ ب.ظ
4
وراوی :

مشکین شهر – پایگاه خبری تحلیلی وراوی:

بخشدار مرکزی مشگین شهر که در جلسه استقبال از نماینده ولی فقیه در استان حضور داشت با ایراد سخنانی توسعه فرهنگی، عمرانی و بهداشتی را مهمترین خواسته اهالی دهستان پریخان ذکر کرد.

مسعود عطایی با اشاره به حضورپر رنگ جوانان پریخان در هشت سال دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل گفت: اشتغال یکی از دغدغه های مهم این دهستان است و متاسفانه با داشتن بیش از ۳۰۰۰ نفر جمعیت و زمین های مساعد زراعی و جوانان با استعدادامروزناچارند برای کار کردن وتامین هزینه های زندگی خود و خانواده هایشان به شهرهای بزرگ و دور افتاده سفر کنند.

بخشدار مرکزی احداث سد معیشتی را از دیگر خواسته های اهالی برشمرد و افزود : به دلیل کثرت جمعیت جوان در این دهستان توسعه فضای ورزشی، تسریع در الحاق پریخان به مشگین شهر، اصلاح پل ورودی پریخان که نیمه کاره رها شده که مشکلاتی را برای اهالی ایجاد کرده است.     

  عطایی گفت: تجهیز مرکز بهداشتی و شبانه روزی شدن درمانگاه این دهستان که بیش از ۱۵ روستا تابع این دهستان هستندوتوسعه فضای آموزشی که بیش از ۴۰۰ دانش آموز را در خود جای داده و همچنین احداث دارالقرآن و توسعه کتابخانه و فعالیت های فرهنگی و هنری از خواسته های بحق این مردم است .

وی در خاتمه تامین اعتبار برای اجرای طرح هادی، خیابان کشی، احداث پارک وفضای سبز، بهسازی کانال ها و جاده های بین مزارع را بعنوان خواسته های مطرح شده اهالی ذکر کرد و از اختصاص ۵ میلیارد ریال برای عمران و آبادانی دهستان پریخان خبر داد.           

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۳
  0
  0

  آقا ….درمورد مدیران شایسته قبلا نوشته بودم برادرعزیز اما مدیرمسئول محترم سایت بعد از یک و دو روز ازسایت برداشته است دگه دست من وتو نیست .درضمن معلوم نیست این مطلب کوتاه رو هم اعلام کنه یانه ؟اون که نوشته بودی لایق خودت بودی ،من بودم قطعا مطالبی نمی نوشتم ،بزرگوار،نکنه توهم … به اینا؟
 • شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۷
  0
  0

  علی آقاهمکارمحترم از چه نظربخشدارخسته نباشه چون به وظایف خود عمل نموده است.لطفا حقیقت را به افکار عمومی برای توسعه شهرستان وشناسایی مدیران شایسته اعلام نمائید. البته وضعیت شما را درحال درک میکنم چاره نداری
  • عطا-ص
   شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ در ۱۹:۲۸
   0
   0

   آقاسبحان ازتشکرعلی آقاتوچراحسودی می کنی لطفابفرمائید مدیران شایسته چگونه مدیرانی هستند؟انگارعادت کرده اید مدیران موروثی بالاسرتان باشندوباافرادمتملق مثل شماارباب رعیتی رفتارکنند
 • علی امامعلیزاده میرک
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ در ۰۹:۲۷
  0
  0

  بخشدار محبوب و زحمت کش خسته نباشید

دیدگاه شما درباره این خبر

13 − یک =