صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۳ | ۱:۴۶ ب.ظ
0

امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه گفت: مسئولین روی کنسرت‌هایی که برگزار می‌شود دقت کنند که آیا این کنسرت دنباله فساد اخلاقی دارد یا نه. مسئولین نباید به هر فیلم یا کتابی اجازه پخش و انتشار دهند

وراوی :

وراوی: امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه گفت: مسئولین روی کنسرت‌هایی که برگزار می‌شود دقت کنند که آیا این کنسرت دنباله فساد اخلاقی دارد یا نه. به نظرم، مسئولین نباید به هر فیلم یا کتابی اجازه پخش و انتشار دهند.
آیت‌الله موحدی کرمانی، امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: حفظ انقلاب بیشترش بر عهده مسئولین است. افرادی که به خبرگان راه پیدا می‌کنند باید وجودشان از اطاعت از ولی امر پر باشد. هیچ یک از مسئولین نمی‌توانند بگویند که من در امر به معروف و یا کار فرهنگی وظیفه ندارم.

وی همچنین افزود: نباید هنرمندانی با سابقه بد سابقه همکاری با نظام شاه و یا فتنه ۸۸ در جامعه ما چهره‌شان نمایان شود. مردم از اینها متنفر هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه به وضعیت علم هسته‌ای در ایران اشاره کرد و گفت: وضعیت هسته ای امروز ما با ۱۰ سال قبل از زمین تا آسمان فرق کرده است. ۱۰ سال پیش تعلیق را تجربه کردیم ولی دیدیم که نتیجه‌ای نداشت، هیأت مذاکره کننده از این تجربه درس بگیرند. مسئولین بدانند تکیه بر درون مانع تحرک دیپلماسی نیست‬.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیرالمومنین(ع) می‎فرمایند که گاهی دشمن یک قدم به تو نزدیک می‌گردد تا تو را غافلگیر کند. محال است دشمن دل مهربانی نسبت به تو داشته باشد.

انتخاب

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    2 × دو =