صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۳ | ۱:۴۴ ب.ظ
0

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت نمین گفت: واحدهای تولیدی و صنفی متخلف این شهرستان به پرداخت بیش از 303 میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

وراوی :

وراوی:علی جان خسروی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۰ هزار و ۹۵۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و تولیدی انجام و ۳۷۴ واحد متخلف شناسایی و با معرفی به تعزیرات حکومتی استان به پرداخت جریمه محکوم شدند.
او گفت: در این مدت یک هزار و ۵۷۹ مورد بازرسی از نانوایان این شهرستان انجام شده که این بازرسی ها ، به تشکیل ۱۶۱ فقره پرونده تخلف به ارزش ۲۴۷ میلیون و ۴۸۶ هزار ریال جریمه منجر شده است.

خسروی از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز همزمان با سراسر کشور از ۱۵ اسفند به مدت یک ماه با هدف جلوگیری از تخلفات احتمالی اصناف و رسیدگی به موقع به شکایات مردمی در این شهرستان خبر داد.

او افزود: در این طرح از تمام واحدهای صنفی عرضه کننده کالا و خدمات ، انبارها و سردخانه ها ، حمل و نقل درون و برون شهری ، مراکز اقامتی ، رستوران و غذاخوری ها و میوه فروشی ها بازرسی می شود.

وی به برگزاری نمایشگاه فروش بهاره این شهرستان با هدف تنظیم بازار از ۱۵ تا ۲۵ اسفند در سالن ورزشی شهید شاهماری شهر نمین اشاره کرد و گفت: کالاهای مورد نیاز شب عید مردم شامل آجیل و خشکبار ، شیرینی و شکلات ، پوشاک و مانتو ، کیف و کفش ، مواد غذایی و پروتئینی و مواد شوینده با ۱۵ درصد تخفیف در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

وی از فعالیت هشت نانوایی به صورت شبانه روزی در تعطیلات نوروز در این شهرستان خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم برای تامین آرد مورد نیاز این نانوایی ها برای تامین رفاه حال اهالی و میهمانان منطقه انجام شده است.

او افزود: با هدف پذیرایی بهتر و استقبال شایسته از میهمانان نوروزی ، تعدادی واحدهای صنفی کشیک در رسته های صنفی اتوسرویس ، مکانیکی ، لوازم یدکی و آژانس نیز در این شهرستان فعال خواهند بود.

شهرستان نمین در ۲۵ کیلومتری شرق اردبیل قرار دارد.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    پنج × 3 =