صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۴ | ۲:۳۶ ب.ظ
0

رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد از پاکسازی دوباره حاشیه جاده های مواصلاتی این شهرستان در پنجمین روز از تعطیلات نوروزی خبر داد.

وراوی :

به گزارش وراوی به نقل از پایگاه خبری ارس تبار “هاشم میرزانژاد” صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما از روند ادامه گشت و کنترل و حفاظت از عرصه های محیط طبیعی و انسانی در طول ایام تعطیلات نوروزی و مثمر ثمر بودن آن خبر داد و گفت:یگان حفاظت محیط زیست پارس آباد در طول چند روز گذشته از آلایندگی های ناشی از سوزاندن لاستیکهای ماشینهای سنگین جلوگیری به عمل آورده و عواقب زیست محیطی ناشی از آن را به افراد مرتکب اعمال فوق آموزش داده اند.
رئیس حفاظت محیط زیست پارس آباد از همکاری های صورت گرفته از سوی عموم مردم شریف شهرستان در طول سال ۹۳ تشکر و قدردانی کرد.
وی در ادامه از پاکسازی دوباره حاشیه جاده های مواصلاتی شهرستان در پنجمین روز از تعطیلات نوروزی توسط اعضای تشکل زیست محیطی محیط بان جوان با همکاری اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد خبر داد و افزود:حضور مردم در بطن صحنه حل مسائل زیست محیطی نشان از شعور بالای مردم شریف شهرستان است.
میرزانژاد اظهار کرد: این حضور بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری درباره اهمیت و جایگاه محیط زیست و مسائل زیست محیطی دوبرابر شده که جای بسی تقدیر و قدر دانی را دارد.

منبع: پایگاه خبری ارس تبار

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    6 − یک =