صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۷ ق.ظ
0

وزیر امور خارجه در مسیر بازگشت به تهران با بیان اینکه همچنان کارهای زیادی در مذاکرات هسته‌ای باقی مانده، گفت: کار کردن برای «سرزمین دلیران» مایه افتخار و خرسندی اوست.

وراوی :

وراوی: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران سه‌شنبه شب در پایان دور تازه مذاکرات هسته‌ای که در شهر نیویورک برگزار شد، گفت هنوز کارهای زیادی باقی مانده است.

آقای ظریف که برای شرکت در نشست بازنگری پیمان منع گسترش تسلیحات هسته‌ای به آمریکا سفر کرده بود، این هفته دیدارهایی نیز با جان کری همتای آمریکایی خود داشت و در خصوص مسئله هسته‌ای به گفت‌وگو با وی پرداخت.

وی در مسیر بازگشت به تهران، در توئیتر نوشت: «بعد از هفته‌ای شلوغ، راهی خانه شده‌ام. کارهای زیادی باقی مانده است، اما کار کردن برای این سرزمین زیبای دلیران، همواره مایه خرسندی و افتخار من است.»

آقای ظریف روز دوشنبه هم با بیان اینکه مذاکرات به پیش می‌رود، گفته بود همچنان پرانتزهای زیادی در متن توافق باقی مانده، اما تهران مصمم به پایان دادن به بحران ساختگی بر سر مسئله هسته‌ای است.

دور بعدی مذاکرات هسته‌ای از روز سه‌شنبه هفته آینده در شهر وین اتریش برگزار می‌شود. طرفین قرار است در این دور به نگارش متن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) که باید تا ۹ تیر ماه (۳۰ ژوئن) به دست آید، ادامه دهند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    سه × چهار =