صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۹ ب.ظ
0
برای انتخاب فوتبالیست‌های برتر بانوی اردبیل

اعلام گزینه‌های برتر فوتبال بانوان اردبیل

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: برترین‌های فوتبالیست‌های بانوان استان اردبیل برای انتخاب بهترین بازیکن فوتبال بانوان استان اردبیل معرفی شدند

وراوی :

وراوی: صمد نوتاش اظهار کرد: از بین گزینه‌های مختلف آیناز قیایی، ‌صغری فرمانی و سمیه حرفی به همت مربیان، کارشناسان و پیشکسوتان رشته فوتبال به عنوان سه گزینه اصلی انتخاب زن فوتبال استان اردبیل معرفی شدند.
وی افزود: این سه بانوی فوتبال استان اردبیل سابقه عضویت در تیم ملی را دارند و در تیم‌های باشگاهی همچون ملوان بندر انزلی، پاس همدان و استقلال تهران نیز سابقه بازی دارند.

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل با یادآوری اینکه ۲۶ خرداد ماه زمان انتخاب برترین‌های فوتبال استان در حوزه بانوان و آقایان است، گفت: تلاش می‌کنیم تا بهترین بازیکن هم در حوزه بانوان و هم آقایان به عنوان مرد و زن فوتبال استان اردبیل معرفی شود.

نوتاش در مورد چهره‌های فوتبالی استان اردبیل عنوان کرد: کارشناسان و متخصصان از بین بازیکنان فوتبالی کریم انصاری‌فرد، سجاد شهبازاده، اکبر ایمانی، یعقوب کریمی، شهریار شیروند، مهرداد بایرامی، موسوی شهبازی، اتابک نمازی، نادر هوشیار و سجاد سیفی را به عنوان ۱۰ نفر برتر فوتبال استان اردبیل معرفی کرده‌اند.

این مسئول ادامه داد: ما در مراسمی که به عنوان انتخاب مرد سال فوتبال استان برگزار خواهیم کرد تلاشمان بر گزینش بهترین چهره فوتبالی استان است که تا با حضور همه مسئولان استانی و کشوری بتوانیم چهره شاخص را انتخاب و معرفی کنیم.

نوتاش افزود: کمیته فعال در این زمینه بررسی‌ها و جمع‌بندی نهایی خود را انجام می‌دهد تا بعد از اظهارنظرهای مختلف چهره برتر فوتبال استان اردبیل معرفی شود. تلاشمان بر این است تا از طریق فعال کردن پیامک‌های نظرسنجی در این زمینه بتوانیم گزینه نهایی را برای مرد و زن فوتبال استان اردبیل انتخاب کرده و معرفی کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر