صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۹ ب.ظ
0

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل با اشاره ۲۰ تیمی شدن مسابقات امسال لیگ دسته یک کشور و شرایط سخت رقابت در آن گفت: برای موفقیت در فصل جاری برنامه های مدونی را تدوین کرده ایم.

وراوی :

وراوی: محمد ربیعی عصر یکشنبه پس از امضا قرارداد جدید در حضور مدیران باشگاه شهرداری اردبیل افزود: فصل بسیار سختی را پیش رو داریم بنابراین لازم است برای موفقیت در لیگ امسال از هر جهت آماده باشیم.
وی با بیان اینکه در این خصوص برنامه های تکمیلی را طی هفته آینده به مدیریت باشگاه شهرداری ارائه خواهم داد، هدف گذاری این تیم در فصل جاری رقابتها را تثبیت جایگاه تیم در رقابتهای لیگ دانست.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل اضافه کرد: تلاش می شود در فاز تثبیت تیم گام محکمی برداریم و اگر حمایتها به صورت مستمر و منطقی صورت گیرد با شخصیت و ثبات و براساس اخلاق محوری پله پله خود را برای صعود آماده کنیم.

وی در این راستا از تقویت کادر فنی تیم شهرداری در فصل جاری خبر داد و عنوان کرد: تاکید ما حفظ کادر فنی و البته اضافه شدن افراد جدید به منظور انسجام بیشتر، آنالیز و تجزیه و تحلیل تیم خود و تیمهای حریف بوده تا روند موفقیت تیم بیش از پیش هموار شود.

ربیعی با اشاره به جذب بازیکنان جدید تصریح کرد: در مورد بازیکنان تیم در حال بررسی و تحلیل هستیم تا ببینیم چه تعداد از بازیکنان را نگه خواهیم داشت، اما قطعا تغییراتی زیادی را در زمینه بازیکنان تیم شاهد خواهیم بود.

وی در عین حال یادآور شد: آنالیز جامع و کاملی را از بازیکنان شاغل در لیگ های یک و سایر لیگ ها داشته ایم و بازیکنان مد نظر را از هفته آینده و براساس لیست ارائه شده جذب خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل شرایط فنی و اخلاقی را مهمترین فاکتورهای جذب بازیکنان جدید برشمرد و اضافه کرد: البته تاکید ما این است که در فرایند جذب بازیکنان از بازیکنان خوب بومی استان نیز در تیم بهره بگیریم، علاوه بر این بحث تست و استعدادیابی را طی روزهای آینده در اردبیل و تهران خواهیم داشت تا بازیکنان زیر ۲۳ سال را شناسایی و جذب کنیم.

وی با تاکید بر اینکه موفقیت در لیگ امسال نیازمند فراهم شدن شرایط مناسب و حمایت همه مسئولان از جمله استاندار، اعضا شورا، شهرداری و … است، یادآور شد: وفاق و همدلی مسئولان و مدیران استانی می تواند شرایط را برای موفقیت و پیشبرد تیم فراهم سازد.

ربیعی با بیان اینکه باید پاسخگوی نیاز هواداران و عشق و علاقه آنها به تیم باشیم، ادامه داد: شاید اصلی ترین عاملی که باعث شده اینجا باشم مردم و هواداران تیم شهرداری است، دینی بر گردن خود احساس می کنم و مصمم هستم امسال این دین خود را ادا کنم.

وی در عین حال خواست مردم، تعامل با مدیران باشگاه شهرداری و ایجاد فضای مناسب با اختیارات لازم را از مهمترین فاکتور برای به دست گرفتن سکان هدایت تیم شهرداری در فصل جاری برشمرد و بیان داشت: قرار بود امسال در تیم دیگری باشم اما بنا به علاقه ای که به مردم اردبیل و هواداران تیم دارم اولویت خود را تیم شهرداری قرار دادم و خوشحالم که باز هم در اینجا خواهم بود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر