صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۴۵ ب.ظ
0

فردا صبح ستار‌ی‌فر معاون علم و فناوری رئیس جمهور از طریق فرودگاه تبریز وارد مشگین‌شهر شده و از پروژه زمین گرمایی این شهر بازدید می‌کند.

وراوی :

وراوی: حسین شایقی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: این سفر فردا از اول صبح انجام می‌شود و ستار‌ی‌فر معاون علم و فناوری رئیس جمهور از طریق فرودگاه تبریز وارد مشگین‌شهر شده و از پروژه زمین گرمایی این شهر بازدید می‌کند.
وی افزود: ستاری‌فر با حضور در اردبیل نیز با استاندار دیدار کرده و عصر فردا از نمایشگاه دستاوردهای علمی و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان و نمایشگاهی که در دانشگاه محقق اردبیلی برپا شده بازدید خواهد کرد.

معاون عملی و فناوری رئیس جمهور یادآور شد: ستاری‌فر با حضور در دانشگاه محقق اردبیلی در جمع اساتید و محققان برجسته این دانشگاه سخنرانی کرده و بعد از آن با حضور در دانشگاه علوم پزشکی از آزمایشگاه داروسازی آن بازدید خواهد کرد.

شایقی تصریح کرد: جلسه پایانی ستاری‌فر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با روسای دانشگاه و مسئولان استانی خواهد بود که عصر فردا در استانداری برگزار شده و در این برنامه روسا و مسئولان دانشگاه‌ها و تعدادی از منتخبان شرکت‌های دانش بنیان نظرات و دیدگاه‌هایشان را اعلام خواهند کرد.

این مسئول ادامه داد: قرار است از سه شرکت شیمی پژوهان، شرکت قهرمانی و کهنی نیز گزارشی به معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در زمینه واحدهای فناوری و دانش بنیان ارائه شود.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برای اولین بار به استان اردبیل سفر کرده و در جریان برنامه‌ها و فعالیت‌های حوزه علم و فناوری و دانش بنیان قرار می‌گیرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر