صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۱ ب.ظ
18

شهرداری مشگین شهر دچار مرگ مغزی شده است. کار زیربنایی انجام نمی شود و شهرداری قصد دارد با چند کار روبنایی پویایی و کار آمدی را به مردم القاء کند.

وراوی :

وراوی:شهرداری ها نهاد مردمی هستند که با درآمد حاصله از محل اخذ عوارض ها ی ساختمانی و اخذ پروانه ، اختصاص عوارض مکان های تفریحی و … گذران امور می کنند.

در آمد شهرداری در شهرهای کوچک و کم در آمدهمچون مشگین شهر نسبت به سایر شهرها پایین است اما این نباید به معنای کمی در آمد نسبت به خود شهر تفسیر شود .شهرداری های شهر کوچک مثل مشگین شهر اگر بتوانند راهکارهای افزایش درآمد را با مشارکت مردم پیاده کنند منابع مالی خوبی کسب می کنند و صد البته مدیریت منابع موجود به اندازه کسب درآمد حائز اهمیت است. اما در شهرستان مشگین شهر به خاطر ضعف شورا و در نتیجه انتخاب شهرداری ناکارآمد هیچ کدام از امور یاد شده در این شهر انجام نمی شود.

اولویت نشناسی شهرداران و علاقه به دلبری از مردم و مدیریت افکار عمومی و به راه انداختن جو تبلیغاتی موجب می شود هر شهرداری در مشگین شهر به مسند می نشیند با چند کار رو بنایی و غیر ضروری جو تبلیغاتی راه بیاندازد و بدین ترتیب حرکت با برنامه و نگاه واقع بینانه  را براحتی اسیر  افکار پوپولیستی و مذموم کنند.

تقریبا همه شهرداران گذشته در این ریل حرکت کردند . با به روی کار آمدن شورای جدید انتظار و امیدزیادی به اعضای جدید تحصیل کرده وجود داشت اما دیری نپایید که با انتخاب یک فرد کاملا بی تجربه و پیمانکار تیشه بر ریشه همه امیدها و انتظارات زدند. بعد از عزل شهردار سابق شورای شهر یک شبه فردی “آزمون داده”  را به مسند نشاندن که به نظر می رسد از قبل طراحی شده بوده و به قصد باز پس گیری قدرت از یاران جدید توسط اعضای قدیم بود. بالاخره به هر ترتیب که بود مظلومی مسند نشین شد.

سیامک مظلومی در جلسه معارفه از برنامه ها و تعامل و حرف های دهن پر کن گفت با این امید که بتواند چهره از پیش شناخته شده خود و کارنامه ضعیفی که در گذشته داشت رادر افکار عمومی ترمیم کند .هرچند کسانی که شناخت خوبی داشتند به این حرفا و شعارها بهاء ندادند و معتقد بودند که وی اهل گفتن است نه عمل.

امروز نزدیک ۶ ماه از روی کار آمدن آقای مظلومی می گذرد. شاید این مهلت برای ارزیابی عملکرد یک مدیر ناکافی باشد اما برای تشخیص کارآمدی و ناکار آمدی فردی که در گذشته در همین مسند بوده ، فرصت بسیار خوبی است تا از حرکت ها و عملکردش مسیر فکری وی را حدس زد و کارایی او را سنجید.

مسیر حرکت و استارت کار سیامک مظلومی از وعده ها شروع شد وعده ساخت برج ده طبقه ، بازگشایی خیابان و خروج از روزمرگی وهزارن وعده های  دیگر .اگر همین امروز بخواهیم به این وعده ها  نظری کنیم می بینیم که هیچ کدام از آن رنگ عمل به خود نگرفته است. ساخت برج در ۶ ماه که نمی شود باز گشایی معبر هم نمی شود اما خروج از روزمرگی ( تنظیف شهری و …) که زمان نمی شناسد یک سبزی فروش هم عهدار این مسئولیت شود براحتی آن را انجام می دهد.

در این شهر امروز فردی در راس امور شهرداری نشسته است که مرد شعار است نه عمل ، آری ! پس از گذشت ۶ ماه در این شهر یک کار زیربنایی کلید نخورده اما کار روبنایی هرچقدر دلتان بخواهد آن هم با جو تبلیغاتی غیر قابل توصیف . گل کاری میدان معلم ، گلدان گذاری در خیابان اصلی ، نصب چند عدد سطل آشغال در معابر که اهدایی شهردار تهران به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان بوده، نصب اسب پرنده در ورودی شهر که مبتکر آن یاد چوپانی ها ی خود در دهات و اسب سواری افتاده بود ! پازل گذاری و جدول کشی در خیابان هایی که مبنای آن ها غیر از ضرورت و خدمت است، بیشتر برای القاء کارآمدی و پویایی شهرداری انجام می شود و خیلی اقدامات که تحمیل هزینه به شهر و بیت المال است و به معنای واقعی خیانت است نه خدمت!

درد این شهر پازل کوچه ها و خیابان نیست .درد این شهر گل کاری و کاشتن چند درخت در خیابان اصلی نیست . در د این شهر بی برنامگی است. نبود درآمد پایدار برای شهرداری است . نبود حتی یک متر معبر گشایی، نبود پارکینگ، نبود ورودی های مناسب ، نبود المان های شهری متناسب با فرهنگ مشگین شهر، نبود نشاط و شاداب در جوانان و شهر و ………

آری ! وقتی هیچ کدام از این ها نیست وقتی حرکت های بزرگ نیست باید گفت شهرداری مشگین شهر دچار مرگ مغزی شده و این علایم حیاتی( انجام چند کار روبنایی) هم که دیده می شود ناشی از کمک دستگاه های تنفس ( کمک های مالی فرمانداری و استانداری که برای مثال اختصاص ۹ میلیارد توسط استانداری و چند میلیارد توسط فرمانداری) است. و یقینا با قطع کمک های مالی دستگاه های حامی،شهرداری بی جان خواهد شد. و باید قبول کرد که نمیتوان با جو تبلیغاتی و نصب چند بنر تشکر و قدردانی از خود برای انجام چند کار روبنایی، پویایی و کارآمدی را به افکار عمومی القاء کرد.

مسبب همه این اقدامات و به این روز افتادن وضعیت مالی شهرداری بی تدبیری شهردار وشورای شهر است که هر کدام با شیوه ای رای مردم را گرفتند یکی با مستند سازی از حیوانات و یکی با چاپلوسی و سلام منافقانه دادن به مردم ( حتی مانکن های لباس) یکی با مدرک دکترای غیر واقعی وغیره.

چاره امروز مطالبه حق و حقوقمان از شورا و شهرداری است اجازه ندهیم با چند کار روبنایی که از وظایف ذاتیشان است(جدول گذاری و آسفالت ریزی های غیر اصولی)قانعمان کنند.  باید  به برخی کوته فکران بفهمانیم که مردم دیگر فریب شیوه پرستی آنها را نخواهند خورد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
18 دیدگاه
 • سیاسی با تجربه
  پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۵:۵۲
  5
  0

  عزل آذرمی و نصب سیامک مظلومی کاملا سیاسی بود و در این امر برخی مسئولین ارشد شهرستان نقش اساسی داشتند.. و به طریق مختلف رد هرگونه مصوبه در کمسیون تطبیق راه را برای آذرمی کم تجربه تنگ کرد.
 • خیابان اصلی
  پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۳:۵۸
  5
  0

  ما از شهردار چیزی نمیخواهیم فقط زحمته اون گلدان هایی که گذاشتن زیرش تو جوب آشغالای اونجا رو بردار . از آدما به اندازه توانش باید انتظار داشت نمیدانم این وراوی چرا اینو متوجه نیست .بابا اینجا مشگین سیامک منتخب آدم ی است که از فرت دورویی به مانکن مغازه من سلام میداد دیگه کجارا کگرفتی مرد مومن!
 • نامی
  پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۶
  6
  0

  تعبیر بسیار به جایی بود و اما اینکه به طور کامل به به مشکلات نپرداخته شده . مدیریت پسماند شهری و خیلی مسائل دیگه که نیازمند توجه است ولی به هر حال ممنون و اینم بگم در خبرگزاری ها و سایت های کشوری این مقاله مورد استقبال بوده که جای تشکر داره از رسانه مردمی وراوی.
 • نائبی
  چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۲۲:۱۷
  5
  0

  با سلام خدمت همه کاربران. ضمن تشکر از نویسنده متن عارضم که شهرداری مشگین شهر نگاه سنتی به شهر داره و تا به امروز من ندیدم پروژه های شهرداری بر مبنای مدیریتشهری باشه انگار معمار روستان خودشون تصمیم می گیرند و خودشونم می سازندو می ک وبنده و خودشونم برای خودشون تو روزنامه تشکر می نویسند و بنر می زنن دم درشون.متاسفم برای آدم های کوته فکر که به خدا لیاقت چوپانی هم ندارند.
 • محمد
  چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۵:۳۹
  2
  5

  آقای مظلومی بعضی ها می ترکند بد جوری هم می ترکند دیدن آبادنی شهر از جمله زیبایی فضای سبز وپازل گذاری عابرین پیاده آنها را بد جوری کلافه کرده وهر قدمی که در این شهر برداشته می شود آنها را ناراحت میکند از اینکه به بعضی باج خواه ها باج نمی دهی ودست رد به سینه شان میزنی تشکر می کنیم
  • مشگینی
   چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۸:۲۰
   5
   0

   دوست نسبتا محترم اقای محمد متاسفم از اینکه این انتقاد به جا را که هر شهروندی قبول دارند و به حق و درست است را تنگ نظری مهنا می کنی. آبادانی شهر البته از جنس پازل و جدول گذاری هیچ کس را ناراحت نمیکند اما برخی ها را خیلی خوشحال می کند کسانی که احیانا از خرید این پازل سودی به جیب می زنند و کسانی که دوست دارند در شهر بشنوند که شهردار کار می کگند و کسانی مثل شما که حماقت به خرج می دهید و معلومه چند کلاسم سواد نداری که به طریق غیر مستقیم سودمند می شوید اما اکثر مردم ناراحتند.
 • محبوب
  سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۷:۵۷
  6
  0

  وراوی جان م منون فقط یک سوال ذهنمو مشغول کرده دلیل خرید این همه پازل و جدول چیست؟ خدمت به مردم مگر باید با پازل چینی ثابت شود نکند………… ما بی خبریم هرچند تو محافل همچیم نقلی است و خیلی به واقعیت نزدیک است> زحمته یک روشن گری هم در این مورد داشته باشید. سپاس.
 • ali
  سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۹
  0
  10

  به به سبزه بود به گل آراسته شد …………کی بو د کی بود من نبودم …………مظللومی بیچاره بزرگ شده شهره و به خیاوی معروف است نه بچه روستا سوره حجرات – تعداد آیات ۱۸ یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تُقَدِّمُوا بَیْنَ یَدَیِ اللَّهِ وَرَسُولِهِ ۖ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ( ۱ ) ای کسانی که ایمان آورده‌اید! چیزی را بر خدا و رسولش مقدّم نشمرید (و پیشی مگیرید)، و تقوای الهی پیشه کنید که خداوند شنوا و داناست! یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَرْفَعُوا أَصْوَاتَکُمْ فَوْقَ صَوْتِ النَّبِیِّ وَلَا تَجْهَرُوا لَهُ بِالْقَوْلِ کَجَهْرِ بَعْضِکُمْ لِبَعْضٍ أَن تَحْبَطَ أَعْمَالُکُمْ وَأَنتُمْ لَا تَشْعُرُونَ ( ۲ ) ای کسانی که ایمان آورده‌اید! صدای خود را فراتر از صدای پیامبر نکنید، و در برابر او بلند سخن مگویید (و داد و فریاد نزنید) آن گونه که بعضی از شما در برابر بعضی بلند صدا می‌کنند، مبادا اعمال شما نابود گردد در حالی که نمی‌دانید! إِنَّ الَّذِینَ یَغُضُّونَ أَصْوَاتَهُمْ عِندَ رَسُولِ اللَّهِ أُولَٰئِکَ الَّذِینَ امْتَحَنَ اللَّهُ قُلُوبَهُمْ لِلتَّقْوَىٰ ۚ لَهُم مَّغْفِرَهٌ وَأَجْرٌ عَظِیمٌ ( ۳ ) آنها که صدای خود را نزد رسول خدا کوتاه می‌کنند همان کسانی هستند که خداوند دلهایشان را برای تقوا خالص نموده، و برای آنان آمرزش و پاداش عظیمی است! إِنَّ الَّذِینَ یُنَادُونَکَ مِن وَرَاءِ الْحُجُرَاتِ أَکْثَرُهُمْ لَا یَعْقِلُونَ ( ۴ ) (ولی) کسانی که تو را از پشت حجره‌ها بلند صدا می‌زنند، بیشترشان نمی‌فهمند! وَلَوْ أَنَّهُمْ صَبَرُوا حَتَّىٰ تَخْرُجَ إِلَیْهِمْ لَکَانَ خَیْرًا لَّهُمْ ۚ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ ( ۵ ) اگر آنها صبر می‌کردند تا خود به سراغشان آیی، برای آنان بهتر بود؛ و خداوند آمرزنده و رحیم است! یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِن جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا أَن تُصِیبُوا قَوْمًا بِجَهَالَهٍ فَتُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِینَ ( ۶ ) ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر شخص فاسقی خبری برای شما بیاورد، درباره آن تحقیق کنید، مبادا به گروهی از روی نادانی آسیب برسانید و از کرده خود پشیمان شوید! وَاعْلَمُوا أَنَّ فِیکُمْ رَسُولَ اللَّهِ ۚ لَوْ یُطِیعُکُمْ فِی کَثِیرٍ مِّنَ الْأَمْرِ لَعَنِتُّمْ وَلَٰکِنَّ اللَّهَ حَبَّبَ إِلَیْکُمُ الْإِیمَانَ وَزَیَّنَهُ فِی قُلُوبِکُمْ وَکَرَّهَ إِلَیْکُمُ الْکُفْرَ وَالْفُسُوقَ وَالْعِصْیَانَ ۚ أُولَٰئِکَ هُمُ الرَّاشِدُونَ ( ۷ ) و بدانید رسول خدا در میان شماست؛ هرگاه در بسیاری از کارها از شما اطاعت کند، به مشقّت خواهید افتاد؛ ولی خداوند ایمان را محبوب شما قرار داده و آن را در دلهایتان زینت بخشیده، و (به عکس) کفر و فسق و گناه را منفورتان قرار داده است؛ کسانی که دارای این صفاتند هدایت یافتگانند! فَضْلًا مِّنَ اللَّهِ وَنِعْمَهً ۚ وَاللَّهُ عَلِیمٌ حَکِیمٌ ( ۸ ) (و این برای شما بعنوان) فضل و نعمتی از سوی خداست؛ و خداوند دانا و حکیم است.! وَإِن طَائِفَتَانِ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ اقْتَتَلُوا فَأَصْلِحُوا بَیْنَهُمَا ۖ فَإِن بَغَتْ إِحْدَاهُمَا عَلَى الْأُخْرَىٰ فَقَاتِلُوا الَّتِی تَبْغِی حَتَّىٰ تَفِیءَ إِلَىٰ أَمْرِ اللَّهِ ۚ فَإِن فَاءَتْ فَأَصْلِحُوا بَیْنَهُمَا بِالْعَدْلِ وَأَقْسِطُوا ۖ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطِینَ ( ۹ ) و هرگاه دو گروه از مؤمنان با هم به نزاع و جنگ پردازند، آنها را آشتی دهید؛ و اگر یکی از آن دو بر دیگری تجاوز کند، با گروه متجاوز پیکار کنید تا به فرمان خدا بازگردد؛ و هرگاه بازگشت (و زمینه صلح فراهم شد)، در میان آن دو به عدالت صلح برقرار سازید؛ و عدالت پیشه کنید که خداوند عدالت پیشگان را دوست می‌دارد. إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَهٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ ۚ وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ ( ۱۰ ) مؤمنان برادر یکدیگرند؛ پس دو برادر خود را صلح و آشتی دهید و تقوای الهی پیشه کنید، باشد که مشمول رحمت او شوید! یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا یَسْخَرْ قَوْمٌ مِّن قَوْمٍ عَسَىٰ أَن یَکُونُوا خَیْرًا مِّنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِّن نِّسَاءٍ عَسَىٰ أَن یَکُنَّ خَیْرًا مِّنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنفُسَکُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِیمَانِ ۚ وَمَن لَّمْ یَتُبْ فَأُولَٰئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ ( ۱۱ ) ای کسانی که ایمان آورده‌اید! نباید گروهی از مردان شما گروه دیگر را مسخره کنند، شاید آنها از اینها بهتر باشند؛ و نه زنانی زنان دیگر را، شاید آنان بهتر از اینان باشند؛ و یکدیگر را مورد طعن و عیبجویی قرار ندهید و با القاب زشت و ناپسند یکدیگر را یاد نکنید، بسیار بد است که بر کسی پس از ایمان نام کفرآمیز بگذارید؛ و آنها که توبه نکنند، ظالم و ستمگرند! یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا کَثِیرًا مِّنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ ۖ وَلَا تَجَسَّسُوا وَلَا یَغْتَب بَّعْضُکُم بَعْضًا ۚ أَیُحِبُّ أَحَدُکُمْ أَن یَأْکُلَ لَحْمَ أَخِیهِ مَیْتًا فَکَرِهْتُمُوهُ ۚ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَّحِیمٌ ( ۱۲ ) ای کسانی که ایمان آورده‌اید! از بسیاری از گمانها بپرهیزید، چرا که بعضی از گمانها گناه است؛ و هرگز (در کار دیگران) تجسّس نکنید؛ و هیچ یک از شما دیگری را غیبت نکند، آیا کسی از شما دوست دارد که گوشت برادر مرده خود را بخورد؟! (به یقین) همه شما از این امر کراهت دارید؛ تقوای الهی پیشه کنید که خداوند توبه‌پذیر و مهربان است! یَا أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْنَاکُم مِّن ذَکَرٍ وَأُنثَىٰ وَجَعَلْنَاکُمْ شُعُوبًا وَقَبَائِلَ لِتَعَارَفُوا ۚ إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِندَ اللَّهِ أَتْقَاکُمْ ۚ إِنَّ اللَّهَ عَلِیمٌ خَبِیرٌ ( ۱۳ ) ای مردم! ما شما را از یک مرد و زن آفریدیم و شما را تیره‌ها و قبیله‌ها قرار دادیم تا یکدیگر را بشناسید؛ (اینها ملاک امتیاز نیست،) گرامی‌ترین شما نزد خداوند با تقواترین شماست؛ خداوند دانا و آگاه است! قَالَتِ الْأَعْرَابُ آمَنَّا ۖ قُل لَّمْ تُؤْمِنُوا وَلَٰکِن قُولُوا أَسْلَمْنَا وَلَمَّا یَدْخُلِ الْإِیمَانُ فِی قُلُوبِکُمْ ۖ وَإِن تُطِیعُوا اللَّهَ وَرَسُولَهُ لَا یَلِتْکُم مِّنْ أَعْمَالِکُمْ شَیْئًا ۚ إِنَّ اللَّهَ غَفُورٌ رَّحِیمٌ ( ۱۴ ) عربهای بادیه‌نشین گفتند: «ایمان آورده‌ایم» بگو: «شما ایمان نیاورده‌اید، ولی بگویید اسلام آورده‌ایم، امّا هنوز ایمان وارد قلب شما نشده است! و اگر از خدا و رسولش اطاعت کنید، چیزی از پاداش کارهای شما را فروگذار نمی‌کند، خداوند، آمرزنده مهربان است.» إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ الَّذِینَ آمَنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ لَمْ یَرْتَابُوا وَجَاهَدُوا بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ ۚ أُولَٰئِکَ هُمُ الصَّادِقُونَ ( ۱۵ ) مؤمنان واقعی تنها کسانی هستند که به خدا و رسولش ایمان آورده‌اند، سپس هرگز شکّ و تردیدی به خود راه نداده و با اموال و جانهای خود در راه خدا جهاد کرده‌اند؛ آنها راستگویانند. قُلْ أَتُعَلِّمُونَ اللَّهَ بِدِینِکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۚ وَاللَّهُ بِکُلِّ شَیْءٍ عَلِیمٌ ( ۱۶ ) بگو: «آیا خدا را از ایمان خود با خبر می‌سازید؟! او تمام آنچه را در آسمانها و زمین است می‌داند؛ و خداوند از همه چیز آگاه است!» یَمُنُّونَ عَلَیْکَ أَنْ أَسْلَمُوا ۖ قُل لَّا تَمُنُّوا عَلَیَّ إِسْلَامَکُم ۖ بَلِ اللَّهُ یَمُنُّ عَلَیْکُمْ أَنْ هَدَاکُمْ لِلْإِیمَانِ إِن کُنتُمْ صَادِقِینَ ( ۱۷ ) آنها بر تو منّت می‌نهند که اسلام آورده‌اند؛ بگو: «اسلام آوردن خود را بر من منّت نگذارید، بلکه خداوند بر شما منّت می‌نهد که شما را به سوی ایمان هدایت کرده است، اگر (در ادّعای ایمان) راستگو هستید! إِنَّ اللَّهَ یَعْلَمُ غَیْبَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ وَاللَّهُ بَصِیرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ( ۱۸ ) خداوند غیبت آسمانها و زمین را می‌داند و نسبت به آنچه انجام می‌دهید بیناست!»
  • آگاه
   سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۵:۲۵
   7
   0

   آقای علی مگه تو متن گفته شده مظلومی دهاتی؟ بعدشم دهاتی و شهری و تهرانی و اذری و ….. همه انسانیم و بس! یک ایه هم است که انها که میدانندبا انان که نمی دانند برابر نیستند.اونم توجه بفرما. ماشالله چقدم طولانی کپی کاررا رو آسون کرده دیگه!
 • شهورند فرهنگی
  سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۹
  8
  0

  باید از رسانه ای که قلمش در خدمت مردم است و وقت خود را صرف طرح درد مردم می کند حمایت کرد امروز وراوی دردی از شهر را گفت که ریشه ای است بله متاسفانه افکار غلط شهرداران و شورا این شهر را فلج کرده است امیدواریم که رسانه ها به این وضعیت توجه کنند و نگذارند که عده ای از خدا بی خبر و فریبکار مردم را فریب داده و رایشان را تصهحب کنند.
 • سیاسی
  سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۴
  8
  0

  واقعیت است این مطالب از نویسنده تشکر می کنم اهم مشکل شهر ما همین موارد درآمد و بسیار از مشکلات دیگه است و باید چاره ای اندیشید اگر شورای شهر کلا تغییر هم کند باز مشکل همین است باید فکر مردم عوض شود مردم بدانند مطالبه یعمی چی مردم بدانند شهرداری کارش و وظیفه اش اسفالت و زباله برداشتن است تا مردم ندانند هر کسی بیاید همین اش است و همین کاسه.
 • منتقد
  سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۰
  6
  0

  وقتی مدیر یک مجموعه ضعیف باشد زیر دستان ضعیفی هم خواهد داشت در مدیریت های داخلی شهرداری فردی قرار دارد که به خدا قسم اگر بخواهید شهر را برایتان تعریف کند شاید توان نداشته باشد و اخر این ماجرا می شود همان المان اسب بعدا می بینید از طرف ورودی های شهر سگ و گربه و شتر هم نصب کردند .شورای شهر فعلی کسی بهتر از این افراد سراغ ندارند که این شهر به این روز افتاده .
 • پویا
  سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۰۸:۴۰
  8
  0

  آقای مدیر مسئول چرا این ادبیات بی ادبانه و توهین را تائید می کنید؟ اون هرکی هست معلومه آدم بد ذاتی است لطفا این نظر بابک رو حذف کن خیلی وقیحانه است.
  • مدیرمسئول
   سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۰۸:۴۴
   7
   0

   با سلام کاربر گرامی . اینکه بنده این نظر را تائید کردم بخاطر این است که اولا توهین به بنده است نه کس دیگری ثانیا بنده اطلاع دارم که این کامنت دقیقا از سوی چه کسی ارسال می شود غرض این است که فرستنده کامنت خود به این ادبیات تکلمش نظری کند وخو د قضاوت کند ودرنهایت قضاوت را به مردم می سپارم .ممنون از لطف شما.
 • سحر
  سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۰۷:۳۷
  6
  1

  قولونجون…… نه ربطی وار. آقای شهروند این متن انتقاد خیلی هم خوبه چرا دری وری میگی کارنامه مشاوروباید شهردار و شورای لاهرود بخواهند نه شما. به من و شما چه ربطی داره ! جللل خالق!
 • شهروند
  سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۰۰:۳۶
  1
  6

  اقای عسگر زاده شما بعنوان یک دانشجوی حقوق بهتر است درحوزه حقوق اظهار نظر کنید و کارشناسامون این حوزه باید نقد کنند ودرضمن شما بعنوان مشاور شهردار لاهرود عملکرد ۴ماهه خود را روی میز بگذارید بعد به دیگران ایراد بگیرید.با تشکر شهروند
  • محمدرضا
   سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۴
   7
   0

   آقای شهروند! نه تنها یک لیسانس حقوق می تواند و حق دارد که کارهای عوام فریبانه شهردار را نقد کند که حتی یک بیسواد و اهل شهر نیز این حق را دارد. من یک شهروندم و رشته ام هم مرتبط با شهرداری نیست. منتها این کارهای سطحی را درک کردن نیاز به مدرک “کارشناسی درک فعالیت های شهرداری” ندارد. آقای عسکرزاده از شما هم انتقادی دارم: “یاد چوپانی ها ی خود در دهات و اسب سواری افتاده بود” چه بسا همینطور باشد که شما می گویید. دهاتی بودن عیب دارد یا اسب سواری؟ لطفا حرمت دهاتی ها را نگه دارید
 • بابک
  دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۲۳:۵۷
  0
  8

  بدبخت چقدر بدم واسه منم خایامالی کنی خایامال و زن شوراهای لاهرود

دیدگاه شما درباره این خبر