صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۶ ق.ظ
0
رئیس دانشگاه پیام نور اردبیل:

راه‌اندازی دهکده توریسم سلامت در اردبیل

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: دهکده توریسم سلامت یکی از نیازهای اساسی استان اردبیل بوده که با اهتمام معاون رئیس جمهور راه‌اندازی می‌شود.

وراوی :

وراوی: مهرداد محرم‌زاده در نشست با روسای دانشگاه‌های استان اردبیل اظهار داشت: یکی از ظرفیت‌های اساسی استان اردبیل در حوزه آبدرمانی و گردشگری بوده که باید با راه‌اندازی دهکده توریسم سلامت علاوه بر جذب گردشگران داخلی و خارجی بتوانیم در راستای بهره‌برداری از ظرفیت‌های استان نیز موفق عمل کنیم.
رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل با اشاره به اینکه با ایجاد دهکده توریسم سلامت مرکز تندرستی، توریسم دینی و مذهبی و تجاری در استان راه‌اندازی می‌شود، گفت: این امر در توسعه اقتصاد منطقه بسیار موثر خواهد بود.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل نیز در این نشست بیان کرد: پارک علم و فناوری باید در مدت زمان کوتاه به جایگاه اصلی خود برسد و توسعه این پارک بی‌تردید توسعه استان را نیز به دنبال خواهد داشت.
عبدالقیوم قلی‌پور یکی از خواسته‌ها و مطالبات پارک علم و فناوری استان را ایجاد صندوق پژوهشی و فناوری و تعیین ردیف بودجه برای پارک برشمرد و افزود: امیدواریم با حضور معاون رئیس جمهور این مطالبات برآورده شود.
وی تصریح کرد: توسعه فضای کسب و کار پارک علم و فناوری یکی از نیازهای بسیار اساسی است که امیدواریم در این راستا مسئولان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر