صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۳ ق.ظ
0

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: امسال بیش ۲۸۴ میلیارد ریال اعتبار برای ارتقای مکانیزاسیون و ناوگان ماشین‌آلات کشاورزی استان اردبیل اختصاص یافته است.

وراوی :

وراوی: اصغر پرتوی صبح امروز در جلسه بررسی مکانیزاسیون کشاورزی اردبیل اظهار داشت: از محل توزیع استانی تسهیلات خط اعتباری توسعه مکانیزاسیون کشاورزی امسال مبلغ ۲۸۴ میلیارد ریال با هدف تداوم توسعه و ارتقای مکانیزاسیون کشاورزی و تامین به‌موقع ماشین‌آلات، ادوات و تجهیزات کشاورزی به این استان اختصاص یافته است.
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل تصریح کرد: این میزان اعتبار به‌صورت تسهیلات بانکی به متقاضیان خرید ماشین‌آلات در زیر بخش‌های مختلف کشاورزی اعم از زراعت، باغبانی، دام و طیور، شیلات و آبزیان و سایر بخش‌های کشاورزی پرداخت می‌شود.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه توسعه فناوری‌های نوین یکی از رویکردهای اساسی وزارتخانه در سال ۹۴ بوده، به کشاورزانی‌ که از فناوری‌های نوین استفاده می‌کنند کمک‌هایی در قالب مشوق از سوی دولت به صورت کمک بلاعوض در نظر گرفته می‌شود.
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: از جمله اهداف اصلی سازمان جهاد کشاورزی استان نیز افزایش ضریب مکانیزاسیون اصلاح ترکیب و ارتقای توان ناوگان کمباین و تراکتورهای کشاورزی در سطح استان است.
پرتوی افزود: زارعان و متقاضیان خرید ماشین آلات و ادوات کشاورزی به ویژه متقاضیان کمباین برداشت غلات با عنایت به آغاز فصل برداشت غلات در مناطق مختلف می‌توانند با مراجعه به مراکز خدمات یا مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌ها و تکمیل مدارک و مستندات پرونده نسبت به پیگیری تسهیلات درخواستی‌شان اقدام کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر