صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۸ ق.ظ
0

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: سازمان حج و زیارت نباید در برقراری مجدد پروازهای حج عمره عجله کند یا بخواهد در این زمینه برخی اصول و قواعد را کنار بگذارد.

وراوی :

وراوی: منصور حقیقت‌پور اظهار داشت: حج و زیارت تا زمانی که اطمینان کامل از تنبیه متجاوزان به حجاج ایرانی را پیدا کرده، نباید زمینه پرواز به حج عمره را فراهم آورد.
وی با بیان اینکه شنیده می‌شود افراد متجاوز به اعدام محکوم شده‌اند اما راست و دروغ آن هنوز معلوم نشده است، گفت: ما نباید در برقراری حج عمره عجله داشته باشیم بلکه بهتر است با عقل و منطق در مسیری حرکت کنیم تا حق و حقوق حجاج ایرانی حفظ شده و مراعات شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نیازی نداریم که در زمینه برقراری پروازهای حج عمره به فکر برخی امتیازدهی‌ها و یا باج‌دادن‌ها باشیم بلکه با قاطعیت می‌توانیم روی اصول و قواعد خود بایستیم و اجازه ندهیم حوادثی که در ماه‌های گذشته رخ داده است، تکرار شود.

حقیقت‌پور بیان کرد: با اطمینان از اجرای حکم می‌توانیم در این زمینه اقدام کنیم چراکه ما از اول اعلام کردیم باید متجاوزان به حجاج ایرانی به اشد مجازات برسند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر