صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۲ ق.ظ
0

رئیس شوراهای حل اختلاف کشور گفت: براساس قانون جدید که انتظار می‌رود از شهریورماه به حالت اجرایی در آید قرار شده از سهمیه استخدامی‌های دادگستری ۲۰ درصد به اعضای شوراهای حل اختلاف اختصاص داده شود.

وراوی :

وراوی: حجت‌الاسلام محمدمهدی احمدی میانجی در تجلیل از تلاشگران عرصه صلح و سازش استان اردبیل با تبریک اعیاد شعبانیه و نیز گرامیداشت سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سالروز قیام ۱۵ خرداد اظهار داشت: ارزش و قداست کار در شوراهای حل اختلاف به لحاظ ایجاد صلح و سازش در بین مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
وی افزود: بی شک اجر و پاداش اصلاح بین امور مردم با پاداش و دستمزدهای دنیوی قابل مقایسه نبوده و تنها اجر اخروی خداوند می‌تواند این زحمات را جبران کند و آثار وضعی اصلاح امور در زندگی دنیوی نیز تأثیر گذاشته و مشهود است.
رئیس شوراهای حل اختلاف کشور بیان کرد: با توجه به حساسیت و قداست کار اعضای شوراهای حل اختلاف استان اردبیل تمام مسائل و مشکلات موجود در شوراهای حل اختلاف رصد شده و گزارش می‌شود تا در این زمینه بتوان شاهد نتایجی بسیار مثبت و موثر بود.
احمدی میانجی گفت: ما به همه مشکلات واقف هستیم و تمام سعی و تلاش بر این است با رصد مشکلات و مسائل تا حدودی از این مشکلات کاسته شود.
وی تصریح کرد: در این راستا براساس قانون جدید که امیدواریم از شهریورماه به حالت اجرایی در آید قرار شده است که از سهمیه استخدامی‌های دادگستری ۲۰ درصد به اعضای شوراهای حل اختلاف اختصاص داده شود.
رئیس شوراهای حل اختلاف کشور در مورد حق الزحمه کارکنان اعضای شوراهای حل اختلاف نیز اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا حداقل حقوق کارکنان اعضای شوراهای حل اختلاف در کشور به آنها پرداخت شود تا از گوشه‌ای از زحمات آنان قدردانی شود.
احمدی میانجی از دست اندرکاران شوراهای حل اختلاف استان که در ایجاد فرهنگ صلح و سازش در بین مردم تلاش می‌کنند و نیز رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب اردبیل در حمایت از شوراهای حل اختلاف استان قدردانی کرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر