صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ | ۸:۵۶ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت:‌ با برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم برای استقبال از ماه رمضان تمهیدات لازم برای ایجاد نمایشگاه‌های عرضه مستقیم محصولات ضروری مردم با تخفیف‌های مناسب انجام شده است.

وراوی :

وراوی : مهدی احمدی ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: باید اقلام پرمصرف مردم در ماه مبارک رمضان توسط مسئولان و متولیات امر مورد توجه ویژه قرار گیرد تا در این ایام مردم در زمینه تامین این اقلام و کالاهای ضروری و مورد نیاز خود با مشکل و نارسایی مواجه نباشند.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد با بیان اینکه موضوع اطلاع‌رسانی و آموزش و فرهنگسازی مصرف از وظایف مهم کمیته تنظیم بازار است، افزود: با ملاک عمل قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی باید نسبت به حمایت از تولیدات داخلی اقدام شود و در این زمینه اطلاع‌رسانی‌های درست و شفافی در جامعه انجام شود تا زمینه‌های تحقق این سیاست فراهم آید.

وی با اشاره به وظایف کنترل و نظارت بر بازار و قیمت‌ها و کیفیت اقلام بیان کرد: ادارات صنعت و معدن و اتحادیه‌ها و تعزیرات حکومتی و بهداشت باید با هماهنگی و بازرسی مستمر در راستای تحقق برنامه‌های کمیته تنظیم بازار تلاش کرده و با تشکیل گشت‌های بازرسی مشترک در ایام ماه مبارک رمضان زمینه ایجاد برخی تخلفات را در شهرستان از بین ببرند.

رئیس شورای تامین شهرستان پارس‌آباد رسیدگی به اصناف را تنها در حوزه بهداشتی و انظباتی ندانست و افزود: انتظار می‌رود تا با بررسی خواسته ها و مشکلات اصناف و پیش‌بینی لازم برای تسهیل کار اصناف در سطح شهرها زمینه ارائه خدمات شایسته برای اینقشر فراهم آید.
احمدی با بیان اینکه امسال با رحمت الهی سال پر برکتی برای کشور هم به لحاظ تولیدی و هم به لحاظ سیاسی بوده است، تصریح کرد: باید با برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم برای استقبال از ماه رمضان تمهیدات لازم را برای ایجاد نمایشگاه‌های عرضه مستقیم محصولات ضروری نظیر خرما، قند، شکر، روغن، برنج، گوشت، تخم‌مرغ و مرغ با تخفیف‌های لازم انجام شده و از ظرفیت‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ خرده‌فروشی نیز در اعمال تخفیف‌ها استفاده شود.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: باید میوه مرغوب کشت و صنعت مغان در سطح شهرستان پارس‌آباد به صورت مستقیم ارائه شود چرا که مردم تلاشگر پارس‌آباد به دلیل زندگی کردن در جوار مزارع و باغات غنی لایق بهترین محصولات با قیمت مناسب هستند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر