صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۳۲ ب.ظ
0

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور در حاشیه بازدید از نیروگاه زمین‌گرمایی مشکین‌شهر با بیان این که توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان مهمترین هدف دولت است، اظهار کرد: ما آمادگی داریم از طریق شرکت‌های دانش‌بنیان برای توسعه این نیروگاه در زمینه گردشگری سرمایه‌گذاری کنیم.

وراوی :

وراوی: سورنا ستاری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هدف اصلی دولت، توسعه و رونق اقتصاد دانش بنیان است، افزود: با روی کار آمدن دولت تدبیر امید و با بهره‌گیری از منویات مقام معظم رهبری به دنبال توسعه شرکت‌های دانش بنیان در سطح کشور هستیم.

وی با بیان اینکه تعداد شرکت‌های دانش بنیان دراستان اردبیل نسبت به ظرفیت‌های طبیعی و علمی استان بسیار پایین است، ابراز امیدواری کرد بعد از این سفر اتفاقات خوبی در این زمینه در استان اردبیل رخ دهد.

ستاری با بیان این که نیروگاه زمین گرمایی مشکین‌شهر دارای چند بخش است و برای بخش پنج مگاواتی آن میلیاردها تومان اعتبار اختصاص یافته است، تصریح کرد: زیرساخت‌های علمی این نیروگاه برای اولین بار در استان اردبیل ایجاد شده است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: بودجه بخش نیروگاهی به طور کامل تخصیص یافته و حمایت ما در قالب شرکت‌های دانش بنیان ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به این که ما آمادگی داریم از طریق شرکت‌های دانش بنیان برای توسعه این نیروگاه در زمینه گردشگری نیز سرمایه گذاری کنیم، افزود: سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه‌های گردشگری کشاورزی و شیلات نیز در این نیروگاه انجام خواهد شد.

وی قانون شرکت‌های دانش‌بنیان را یکی از مترقی‌ترین قانون‌ها دانست و گفت: دراین قانون معافیت‌های مالیاتی و گمرکی و تسهیلات کم‌بهره به شرکت‌های دانش‌بنیان تعلق می‌گیرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر