صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۵۴ ب.ظ
0
همزمان با نیمه شعبان

مهدیه اردبیل کلنگ‌زنی شد

همزمان با نیمه شعبان سالروز میلاد آخرین ذخیره الهی حضرت حجت (عج) مهدیه اردبیل با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، استاندار، فرماندار و جمعی از مسئولان کلنگ‌زنی شد.

وراوی :

وراوی: در این مراسم که صبح امروز در محل کلنگ‌زنی این پروژه برگزار شد، مسئول هیئت رزمندگان استان اردبیل اظهار کرد: این پروژه در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع با تهیه نقشه و دریافت پروانه ساخت اجرایی و عملیاتی خواهد شد تا در زیربنای ۴ هزار متر مربع بنا در سه طبقه احداث شود.
علی حسن‌زاده افزود: این مجموعه که در آن برنامه‌های متنوع فرهنگی و برنامه‌های معنوی و مذهبی برگزار می‌شود قطعاً با استقبال علاقه‌مندان روبه‌رو خواهد شد تا بتوانند از این مجموعه فاخر بهره گیرند.

وی عنوان کرد: هیئت رزمندگان استان فعالیت خود را بر اساس برنامه‌های مصوب انجام می‌دهد به طوری که سال گذشته ۱۵۰ برنامه و امسال ۲۰۰ برنامه پیش‌بینی شده که امیدواریم همه این برنامه‌ها با رویکرد حضور جوانان و نسل آینده به انجام برسد.

مسئول هیئت رزمندگان استان اردبیل تلاش مجموعه هیئت رزمندگان را در جذب جوانان، نوجوانان علاقه‌مند به برنامه‌های فرهنگی یادآور شد و گفت: با همکاری ۲۰ مؤسسه تخصصی تلاش می‌کنیم تا برنامه‌هایمان را به شکل مدون اجرایی و عملیاتی کنیم که قطعاً به یک همراهی و همکاری خوب با سایر مجموعه‌های فرهنگی و معنوی نیازمندیم.

حسن‌زاده تصریح کرد: قطعاً اعتباری برای احداث مهدیه اردبیل پیش‌بینی شده اما نیازمند مساعدت خیرین و نیکوکاران هستیم تا بتوانیم این مجموعه را در مسیر اهدافی که برای آن پیش‌بینی کردیم روبه جلو حرکت دهیم.

وی در پایان سخنان خود گفت: تأسیس و راه‌اندازی مهدیه اردبیل در این نقطه از شهر که با کمبود فضای فرهنگی و معنوی روبه‌رو است، زمینه‌ای را فراهم می‌آورد تا بتوانیم از ظرفیت‌های آن در تقویت فضای سالم تربیتی بهتر و بیشتر استفاده کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر