صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۷:۳۲ ب.ظ
0

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: ۶۵ مرکز خرید گندم در اردبیل آماده ارائه خدمات به کشاورزان و زارعان در سطح استان است.

وراوی :

وراوی:عدیل سروی امروز در بازدید معاون وزیر جهاد کشاورزی از مزارع و طرح‌های تحقیقاتی کشاورزی شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: امسال با وجود بارندگی‌های خوب و مناسب استان اردبیل در حوزه کشاورزی رشد چشمگیری یافته و در اغلب محصولات کشاورزی شاهد افزایش تولیدات می‌شویم.
وی با اشاره به وضعیت مزارع گندم در سطح استان اردبیل تصریح کرد: براساس پیش‌بینی‌های انجام شده امسال ۷۵۰ هزار تن محصول گندم از مزارع و زمین‌های کشاورزی دیم و آبی استان اردبیل برداشت می‌شود که در این حوزه استان اردبیل برای نخستین بار شاهد افزایش محصول گندم به این میزان می‌شود.
سروی افزود: از این میزان گندم تولیدی در استان در حدود ۱۵۰ هزار تن مصرف بذری کشاورزان و زارعان بوده و ۶۰۰ هزار تن نیز به صورت مازاد از کشاورزان خریداری می‌شود کهبرنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام شده تا با مشکل و نارسایی مواجه نباشیم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از آمادگی مراکز خرید گندم استان اردبیل برای ارائه خدمات به کشاورزان و زارعان خبر داد و گفت:‌ در سطح استان ۶۵ مرکز خرید دولتی و خصوصی آماده خریداری محصول گندم کشاورزان و ارائه خدمات به این قشر تلاشگر هستند.
وی افزود: هماهنگی‌ها و تمهیدات لازم برای خریداری محصول گندم از کشاورزان انجام شده و در این زمینه مراکز خرید گندم با ارائه خدمات مناسب و شایسته به کشاورزان و گندمکاران، انتظار می‌رود که شاهد رضایتمندی زارعان از خدمات ارائه شده در این حوزه باشیم.
معاون وزیر جهاد کشاورزی در سفر به پارس‌آباد از طرح‌های تحقیقاتی مرکز تحقیقات کشاورزی استان، مزارع تحقیقاتی و آزمایشی کشت و صنعت و دامپروری مغان و مزارع ذرت، چغندر قند و گندم شهرستان پارس‌آباد بازدید کرده و در جریان وضعیت آنها قرار گرفت.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر