صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۷:۳۷ ب.ظ
0
رئیس هیئت روستایی و عشایری و بازی‌های بومی محلی اردبیل:

بازرسی به بهانه ۲ شغله بودن ما را اذیت می‌کند

رئیس هیئت ورزش روستایی، عشایری و بومی و محلی اردبیل مدعی شد: اداره‌کل بازرسی این استان به بهانه دوشغله بودن ما را اذیت کرده و مدام در حال فشار برای کناره‌گیری از سمت‌مان هستند.

وراوی :

وراوی: علیرضا احدی عصر امروز در نشست روسای هیئت‌های ورزش‌های همگانی با معاون وزیر ورش و جوانان در اردبیل اظهار کرد: چند هفته‌ای است که بازرسی اردبیل به بهانه دوشغله بودن ما را تهدید به استعفا کرده تا از ریاست هیئت ورزش روستایی عشایری و بازی‌های بومی محلی کنار برویم، در حالی که این کار مغایر اصل قانونی است.
وی ادامه داد: کارمند بودن در یک اداره نمی‌تواند سمت محسوب شود، به طوری که اکثر رؤسای هیئت‌ها نیز کارمند دولت هستند و با این بهانه بازرسی تلاش می‌کند تا جلوی فعالیت ما را گرفته و مانع از حضورمان در رأس هیئت باشند.
احدی ادامه داد: انتظار داریم مسئولان استانی و کشوری هرچه سریع‌تر در این زمینه ورود پیدا کرده و اجازه ندهند حق و حقوق عده‌ای نادیده گرفته شده و بخواهند با زور، تهدید و فشار ما را از حق مسلم‌مان محروم کنند.

رئیس هیئت ورزش روستایی، عشایری و بومی و محلی اردبیل بیان کرد: ما ریالی حقوق و یا مزایا از هیئت نمی‌گیریم بلکه گاه از جیب خودمان نیز برای هیئت خرج می‌کنیم و عهده‌داری مسئولیت در این سمت شان و شهرت ندارد و جز فعالیت و خرج کردن از جیب نتایجی را نیز نمی‌تواند به صورت مادی و ظاهری به همراه داشته باشد.

* رشد ۳۳ درصدی برنامه‌های ورزش همگانی در اردبیل

رئیس هیئت ورزش همگانی استان اردبیل نیز در این نشست گفت: سال گذشته بیش از ۶۰۰ برنامه را در توسعه ورزش همگانی در استان اردبیل برگزار کردیم.

مرتضی تاج‌مهر تصریح کرد: ۳۳ درصد برنامه‌ها ما از لحاظ کمی و کیفی ارتقاء یافته به طوری که سال گذشته ۱۷ مورد کلاس آموزشی را برگزار کردیم که در این ارتباط با یک جهش ۴۰ درصدی روبه‌رو هستیم.

وی افزود: ما از بابت افزایش هزینه بیمه ورزشی گلایه داریم چراکه با این افزایش ۱۰۰ درصدی بیمه ورزشی امکان پوشش بیمه ورزشکاران همگانی به ویژه در مناطق روستایی وجود دارد.

این مسئول به رتبه ممتاز استان اردبیل در توسعه ورزش همگانی اشاره کرد و گفت: ما به هیچ‌وجه رقابت اردبیل را با استان‌های توسعه یافته همچون تهران، تبریز، اصفهان و مشهد نمی‌پذیریم ولی به رغم این سنجش‌ها وضعیت ما مطلوب‌تر از سایر استان‌ها است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر