صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۵:۲۳ ب.ظ
17

به بهانه بازدید از" پل معلق" مسافران تبریزی با ورود به مشگین شهر از وضعیت نامناسب شهر گلایه می کنند و با پاسخ غیر منطقی شهردار، مشگین شهر را ترک می کنند.

وراوی :

وراوی:یک منبع آگاه که خواست نامش افشاء نشود در گفتگو با خبرنگار وراوی اظهار داشت عصر دیروز عده ای از مسافران تبریزی در خصوص وضعیت نامناسب ورودی ( از سمت اهر)  و بدسلیقگی شهرداری در رنگ آمیزی جدول بلوار های شهر به شدت انتقادکرد.

وی افزود : مسافران آنچنان از وضعیت شهر گله مند بودند که از بنده پرسیدند آیا این شهر شهردار ندارد که اینگونه شهر در هم ریخته است و زباله ها و نخاله های ساختمانی همه جای شهر را برداشته است.

این منبع آگاه اضافه کرد: مسافران تبریزی مشگین شهر را مهد تمدن و فرهنگ خواندند و این وضعیت را شایسته مشگین شهر و مردم این دیار ندانستند و اظهار کردند وجود ظرفیت های عظیم گردشگری و مناطق بکر نعمتی بزرگ برای مردم و این شهر  است و افتتاح “پل معلق” که نماد خودباوری جوانان ایرانی است را فرصت استثنایی برای معرفی مشگین شهر عنوان کرده از عملکرد شهرداری و مسئولین نسبت به بی توجهی به وضعیت شهر به شدت انتقاد کردندو وضعیت فعلی شهر را عاملی برای رخوت مسافران و بدبینی نسبت به این شهر و موجب گذرگاه شدن برای مسافران و عدم ماندگاری مسافران اعلام نمودند.

وی ادامه داد : یکی از مسافران با اصرار شماره تماس شهردار مشگین شهر را از بنده گرفت و با ایشان تماس حاصل کرد و آقای شهردار در پاسخ به سوال این مسافر در خصوص وضعیت نامناسب ورودی شهرو عدم نظافت و همچنین بدسلیقگی در انتخاب رنگ وبی سلیقگی در رنگ آمیزی بلوار ها بدون اینکه به وضعیت شهر از جهت نظافت و ورودی نامناسب شهر اشاره کند به این جمله بسنده کرد: رنگ آمیزی فعلی بلوار، آستر زنی است و قرار است طرح اصلی روی آن انجام شود!

وی گفت: مسافر تبریزی از پاسخ شهردار قانع نشد و با گلایه و ناراحتی مسیر خود را تغییر و به سمت اهر راهی شد.

حال باید مسئولین وشهردار محترم پاسخ بدهند که دلیل عدم نظافت شهر و بی توجهی به کیفیت کار های انجام شده چیست ؟و اینکه این طرح های از من درآوردی را چه کسی هدایت و پشتیبانی می کند ؟و کجای دنیا برای رنگ آمیزی جدول آستر زنی می کنند و قرار است چه طرحی! روی جدول سی ساتی متری بلوار ها انجام شود؟ و دلیل مماطلت در انجام این پروژه عظیم! چیست؟

گفتنی است از زمان به روی کار آمدن سیامک مظلومی حدود ۶ ماه می گذرد و تا به امروز سفره پری از وعده های بی سرانجام را پیش پای مردم پهن کرده است و علی رغم وعده دادن به خروج از روزمرگی و نگاه مدرن به مدیریت شهری متاسفانه در انجام امورات شهری عاجز و با انجام چندین کار غیر کارشناسی به بیت المال هزینه تحمیل کرده و موجب حیف و میل بودجه شده است و هم اکنون وضعیت شهر بسیار نامناسب است به طوری که با نگاه اولیه به سمت شهر ،مشگین شهر به زباله سرا شباهت دارد تا شهر!

با افتتاح “پل معلق”  هر روز شاهد ورود مسافران از اقصی نقاط کشور به شهرستان مشگین شهر هستیم و این در حالی است که وضعیت شهر بسیار تاسف بار و مایه سرافکندگی و شرمندگی است و موجب می شود اولین تصویر ذهنی که در هر مسافر با ورود به شهر تشکیل می شود تصویری ناخوشایند باشد و موجب بدبینی به شهر و مردم شود و در نهایت مشگین شهر گذرگاه اجباری برای برخی مسافران شود و با خاطره ای بد این شهر را ترک کنند.

این تنها، موردی از انتقاد مسافران از شهرداری است و در نوروز هم در پی بی تدبیری و ضعف عملکرد شهرداری مسافران به شدت از وضعیت نظافت شهری انتقاد کردند.

امیدورایم که شورای شهر مشگین شهر نسبت به اقدامات غیر کارشناسی و از من درآوردی شهردار منتخبشان پاسخ شافی و وافی ارائه نمایند و علت سکوت معنا دار خود را در قبال ضعف عملکرد شهرداربه طور شفاف اعلام نمایند .

لازم به ذکر است اسناد لازم در این خصوص ( فایل صوتی و شاهدان عینی و شماره تماس مسافر )در اختیار خبرنگار وراوی موجود است که در صورت نیاز ارائه می شود.

وضعیت ورودی شهر از دوربین وراوی که صبح امروز گرفته شده است :

( برای دیدن بهتر تصویر روی آن کلیک کنید )

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
17 دیدگاه
 • متقاضی
  شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۲۳:۵۰
  5
  0

  از مسئولین شهرداری تشکر ویژه دارم بابت نصب اسب در ورودی شهر مخصوص معاونت محترم عمران فقط زحمته یک تابلو در نزدیکی این نماد ارزشمند بزنید با این متن که به شهر اسبان و اسب پروران خوش آمدید .
 • مهمان نا خوانده
  شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۲۱:۴۵
  4
  0

  عزیزان من شهروندان گرامی تا مردم اگاه نباشند عدهای سیاسی و از خدا بی خبر گردانندگان اصلی شهر خواهند بود و این شهر هم پیشرفت نمی کند آلان اگر از طرف اهر به مشگین شهر وارد شوی به شهر ارواح ها شباهت دارد .مسئولین شرم کنند دیروز یه گشتی تو شهر زدم آدم شرم می کنه انگار دهات است البته دیگه اذرمی رفت میشه استان مسئولین محترم آرام شدند.همه چی آرومه
 • رضا -ع
  جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۲۱:۵۴
  5
  0

  مشکل ما در این شهر شورا است فقط شورا انتظار نداشته باش از یک شهری که با سی دی حیوانات به شورا رای می دهند انتظار نداشته باش از شهری که شورایش در بنگاه املاک دلالی زمین می کند انتظار نداشته باش از شهری که در محافل می گوید من به رای کسی نیاز ندارم در این شهر حداقل هزاران … باز و سگ بازو ..است اونا همشان به من رای میدهند. انتظار نداشته باش از شهری که شورایش شب تریاک میزند و فردا انقدر خودش را گم می کند به مانکن هم سلام می دهد. انتظار نداشته باش از شهری که شورایش از فرت مستی نمیداند سینوس و کوسینوس چیست. انتظار نداشته باش از شهری که شورایش با نام دکتر می اید بعد معلوم می شود که پرستار بوده انتظار نداشته باش از شهری که شورایش ………….و اما شما اقای عسکرزاده در عزل اذرمی که کاملا سیاسی بود خیلی بد کردید هرچند که آذرمی میلیاردها هم اعتبار داشت کاری نمی توانست بکند اما وظیفه شما روشنگری است نه همسو شدن با عده ای سیاسی . شما با حمایت فرمانداری حاشیه سازی کردی ولی امروز ثابت می کنی که از مردم و برای مردمی و باید هم اینگونه باشد لطفا از فرمانداری هم انتقاد بنویسید که سرتاپا ایراده.
 • وحید
  جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۲۰:۴۶
  4
  0

  آبروی ما پیش مهمانان هم رفت .شورای محترم شهر باید شرم کنند این چه وضعی است است این چه شهری است ؟؟ دکترهای عزیز! کجا تشریف دارید؟؟فرماندار محترم شهر چرا اخطار نمیدن به آذرمی چه زود میداد> اون فرزند ناخلف معامله نامشروع شهر را به گند کشیده است باید از مدیریت کنارگذاشته شود به رفتگری بفرستند. او میخواهد سیامک را بد نام کند .خدا اورا بد نام کند.
 • سجاد
  جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۸:۳۴
  1
  10

  حداقل از اهر و سراب که بهتره اصلا چرا از بستان آباد یاد نکنیم که وره گوش تبریزه تبریزی های محترم اگه دلشون می سوزه به فرهنگ و تمدن خودشون دلشون بسوزه که به جزخود شهر تبریز هیچ جای دیگه ای رو آباد نکرد ه اند اگه توجه می کردند این همه شهر ازشون جدا نمی شد.
  • فرضی
   جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۹:۰۳
   6
   1

   آقا سجاد از شما بعید است اهر دیروز آشغال خانه بود امروز گلستان شده است .در دانشگاه اهر رشته ای وجود دارد که در تبریز نیست! اونوقت شما می گویید به اهر نیمیرسن؟ در سراب وضعیت اقتصادی مردم خیلی بهتر از اینجاست و اما وضعیت شهر ی. اهر را دیدین از نظر عمرانی تازگی ها رفته باشین می بنیبد و سراب هم همینطور و…. اما مشگین شهر به برکت وجود آدم های کوته فکر! امروز نابود شده است تا یک روستایی به مسند شهرداری مینشیند همه خیاوی ها دست به قلم می شوند نمیگذارند کار کند اما تا یک خیاوی به شهرداری مینشیند همه قلم ها همه زبان ها غلاف می شوندچرا چون فضای های سبز بیشترینش متعلق به خیاوی ها است و براحتی با چراغ سبزها ی شهرداری میسازندو می کوبند چرا؟ برای اینکه تعصب های بی جا دارند چرا ؟ برای اینکه هنوز در قرن حاضر که جهان بی مرز مطرح شده عده ای احمق با مرز خیاوی و روستایی مردم را از هم جدا می کنند.چرا؟ چون……………
 • موسوی-ع
  جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۲
  6
  0

  سکوت در مقابل اینمشکلات و انتقاد نکردند خیانت آشکار به مردم و بیت المال است . لطفا سکوت نکنید و بنویسید وبه حرف خائن ها گوش نکنید.
 • همشهری
  جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۹
  1
  9

  آقای عسگرزاده انتقاد هم حد و اندازه ای دارد، دیگه شورش رو در آوردید شما، بجز شهرداری ارگان دیگه ای نیستش تو شهر؟؟!! واقعا مشخص هستش که عقده گشایی میکنید.
  • ناشناس
   جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۷
   7
   1

   آقای عسگرزاده راس می گن دیگه بابا شهرداری اصلا جای انتقاد نداره الحمدالله نابغه های ایران در راس مدریت داخلی هستند و با تدبیر والای شهردار و البته شورای شهر کاملا بی نقض است. شما خیلی گیر می دید به شهرداری گناه داره! ای همشهری گلابی خوابی یا تعصب حالتو عوض کرده یا احیانا ذی نفعی هستی . آقای محترم اگر امروز بخواهم بعنوان یک شهروند به شهرداری انتقاد کنم باید عرض کنم فاجعه است .خیلی فاجعه است. بخدا وراوی انتقاد نکرده که اگر روی اساس ها بریم می بینیم که سرتاپا ایراده . ادارات دیگه تخلف داره که داره تنها نهادی که مستقیما به مردم وصله شهرداری است. باید انتقاد زیاد شه .
  • مسعود
   جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۷:۴۰
   7
   0

   آقای همشهری عزیز اگر انتقادی میشه جای انتقاد هست میشه .در خصوص سد معبر ، بازار روز ، مدیریت پسماندشهری ، ایجاد درآمد پایدار، جلوگیری از ساخت وساز غیر مجاز , , , و خیلی موارد دیگر فقط بفرمایید چه کاری کردند شهردار محترم . آخه به قول نویسنده درد این مردم پازل نیست اونم با خرید پازل های گران قیمت که چی بشه ؟ بخدا تو شهر ادم میگرده شرم می کنه از خجالت اب میشه..
 • بال اوغلان
  جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۸
  8
  1

  با سلام و تشکر از سایت مردمی وراوی لطفا از وقتی آقای مظلومی آمده بررسی کنید ببینید چه وعده هایی داده و به کجا رسیده و از چراغ سبزهای برای ساخت و ساز غیر مجاز هم گزارشی تهییه کنید. ممنون
 • محمودی
  پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۲۰:۲۳
  2
  8

  شهردار درجه یک فقط صفر جعفرزاده.
  • شریف زاده
   پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۲۰:۳۷
   9
   0

   آقای محمودی عزیز فقط یک کار زیر بنایی جعفرزاده را نام ببر. و یک کار با کیفیت این شهردار را؟ قط یک مورد… مرد مومن تو پارک ولایت چراغ های نصب شده ۲۰ روز عمر نکرد نزدیک ۷۰۰ میلیون تومان پول> آسفالت هایی که ریختن یک به یک آماده ام نشان بدم . و ………..و…………………..و………………..
 • جعفرزاده
  پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۲۰:۱۵
  8
  0

  طرح این چنین مشکلاتی بسیار خوب است اما واقعیت این است که شورای شهر ما ضعیف است . و مطمئنا با شورای ضعیف شهرداری ضعیف تر خواهیم داشت. انتظار مدیریت نوین از کسی که با افکار ۱۰ سال پیش آمده انتظار به جایی نیست . بررسی عملکرد ۱۰ سال پیش شهردار فعلی مبین همه چیز است شورایی که با دورویی و رفتارهای دوگانه و شایدم چندگانه و به قول دوستان به مانکن لباس هم سلام دادن بیاد شورا بشود نباید انتظار بیش از این داشت. دکترای چینی و پرستاری چه کاری میتونند بکنند .
 • زهرا- ش
  پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۹:۵۷
  8
  0

  سعیده خانم خوب لابد مسافر تبریزی بوده و معلوم هم است از برخوردو جسارتش و تعصبش به مشگین شهر. آره کاش از این موارد از رسانه های مشگین زیاد ببینیم. تشکر از وراوی.راستی آقای عسکرزاده تو جذب خبرنگار ما رو یادتون نره ها.
 • سعیده
  پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۹:۴۳
  7
  1

  این خبرتان واققعا قابل تحسین است.اما تنها یک ایراد دارد. که از مسافر تبریزی برای این خبر استفاده کردید.کسایی که با خود نوشابه می اوردن به س.وسوپر مارکت برده وتقضای تعویض با نوشابه خنک می کنند. کمی اسف بار است.. ولی در کل خبری جامع بود
 • شیرین زاده- م
  پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۹:۲۵
  7
  0

  شهردار و شورای مشگین فقط کافیست در خصوص مالی شفاف سازی کنند تا ببینید مردم چه بلایی سرشان می آورند.فقط همین دیگه هیچ چیز مردم نمی خواهد.

دیدگاه شما درباره این خبر