صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ | ۱:۰۱ ب.ظ
0

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این اجازه در هیچ توافقی به بیگانگان داده نخواهد شد که دانشمندان ما را مورد سؤال قرار دهند و تیم مذاکره‌کننده تا زمانی که از خطوط قرمز نظام عبور نکرده، مورد تأیید همه ملت ایران است.

وراوی :

وراوی: حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اظهارات در خصوص بازرسی از سایت‌های نظامی ایران گفت: به هیچ وجه این اجازه به بیگانگان داده نخواهد شد که از اطلاعات و اسرار نظامی کشور اطلاعی کسب کنند.
وی افزود: در هیچ توافقی چنین حقی به بیگانگان داده نخواهد شد که از دانشمندان ما سوالاتی را داشته باشند و ما اثرات اینگونه اقدامات را در ترور تعدادی از دانشمندان هسته‌ای کشورمان مشاهده کردیم اما هیچگاه این تجربه خود را تکرار نخواهیم کرد.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز اشاره داشتند تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان مورد تأیید همه ماست و تا زمانی که از خطوط ترسیم شده توسط نظام عبور نکرده‌اند قطعا همچنان مورد تأیید ملت ایران خواهند بود.

۱+۵ در مذاکرات هسته ای خود با ایران موضوع بازدید از سایت‌های نظامی کشورمان را مطرح کرده و با ارائه یک لیست از ۲۳ نفر از مقامات و دانشمندان کشورمان خواستار مصاحبه با این افراد شده بودند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر