صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ | ۷:۱۵ ب.ظ
0

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری سرعین گفت: این شهرستان از شرایط لازم بویژه در بحث سخت‌‌افزاری برای توسعه و رشد رشته دوچرخه‌سواری برخوردار است.

وراوی :

وراوی: رضا موسی زاده بعد از ظهر جمعه در همایش دوچرخه سواری نوجوانان و جوانان در این شهرستان افزود: این شرایط به ویژه در بخش تربیت دوچرخه سواران جاده و کوهستان بسیار ایده آل و مناسب است.
وی با بیان اینکه سرعین می تواند به قطب پرورش دوچرخه‌سواران استان در بخش کوهستان تبدیل شود، ادامه داد: در این بخش به دلیل وجود شرایط کوهستانی، این شهرستان می تواند دوچرخه‌سواران برتری را به جامعه ورزش استان و حتی کشور معرفی کند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری سرعین در بیان عدم توسعه این رشته ورزشی در سرعین تصریح کرد: به دلیل عدم فعالیت هیئت دوچرخه‌سواری طی سالهای اخیر در این شهرستان ورزشکاران آن یا دچار رکود شده و یا پراکنده شدند بنابراین با عدم توسعه رشته دوچرخه سواری روبرو شدیم.

وی با اشاره به فعالیت مجدد هیئت دوچرخه سواری در سرعین از اواخر سال قبل یادآور شد: براین اساس برنامه ریزی برای ساماندهی دوچرخه سواران و نیز توسعه این رشته در سرعین آغاز شده است.

موسی زاده در این خصوص برگزاری دومین مرحله تور دوچرخه سواری آذربابجان در سرعین را بسیار مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: سرعین میزبان یکی از مراحل این تور بود که اعتقاد داریم میزبانی از آن به توسعه این رشته در سرعین منتج خواهد شد.

وی عنوان کرد: در این راستا با برنامه ریزی گسترده تلاش شد این رویداد به ارتقای انگیزه در بین نوجوانان و جوانان کمک کند که با توجه به استقبال قابل توجه مردم سرعین از مرحله دوم تور دوچرحه سواری آذربایجان تا حدود زیادی در این امر موفق بودیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر