صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ | ۷:۲۶ ب.ظ
0

معاون برنامه ریزی و اقتصادی جهاد کشاورزی استان اردبیل از توزیع بالغ بر هزار و ۷۶۱ تن اقلام و کالاهای اساسی پرمصرف طی ماه رمضان و در قالب طرح ضیافت در این استان خبر داد.

وراوی :

وراوی: اصغر پرتوی ظهر جمعه در بازدید از انبارهای ذخیره کالاهای اساسی جهاد کشاورزی اردبیل افزود: در این طرح که به زودی و با اطلاع رسانی قبلی آغاز خواهد شد، اقلام پرمصرف ایام رمضان با هدف جلوگیری از افزایش قیمتها توزیع می شود.
وی مرغ، گوشت، شکر، برنج، روغن نباتی و… را از مهمترین کالاهای توزیعی در این ایام برشمرد و یادآور شد: براساس برنامه ریزیهای صورت گرفته بخش عمده ای از این زنجیره توزیعی از طریف نمایشگاه عرضه مستیقیم کالا صورت خواهد گرفت.

معاون برنامه ریزی و اقتصادی جهاد کشاورزی استان تاکید کرد که براین اساس این سازمان برای توزیع بالغ بر ۵۴۰ تن مرغ، ۵۱ تن گوشت قرمز، ۸۳۰ تن برنج، ۳۴۰ تن شکر و… و. در ایام ماه رمضان برنامه ریزی کرده است.

وی با اشاره به توزیع اقلامی مانند خرما، لبنیات از جمله شیر، ماست، کره و پنیر و نیز تخم مرغ تاکید کرد که به دلیل اینکه این اقلام در ایام رمضان پرمصرف بوده و ممکن است در بازار با افزایش قیمت مواجه شوند، مصمم هستیم با عرضه آن به دو شکل نمایشگاه و توزیع سیار تعادل لازم بین عرضه و تقاضا را ایجاد کنیم.

پرتوی این اقدامات را در راستای اهداف اجرایی طرح ضیافت مبنی بر تثبیت قیمت بازار، ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا از طریق افزایش مراکز عرضه به صوت عرضه مستقیم، تامین و توزیع کالاهای اساسی، تشدید بازرسی و نظارت بازار و… دانست.

وی اعلام زمان آغاز به کار این نمایشگاه را نیز به روزهای آینده موکول کرد و بیان داشت: تلاش خواهد شد اقلام عرضه شده در این نمایشگاه با تفاوت قیمت قابل توجه نسبت به بازار در بین شهروندان استان توزیع شود

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر