صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ | ۷:۴۰ ب.ظ
0

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل از برگزاری اردوهای مشترک بین تیم‌های والیبال این استان و تیم‌های ملی جمهوری آذربایجان در آینده ای نزدیک خبر داد.

وراوی :

وراوی: نادر فلاحی بعد از ظهر جمعه در حاشیه اردوی تمرینی والبیالیست های جوانان تیم استان اردبیل افزود: براساس تعامل بسیار خوبی که بین هیئت والیبال اردبیل و جمهوری آذربایجان ایجاد شده بنا است که برنامه های مشترکی در زمینه ارتقا والیبال دوطرف اجرا شود.
وی با بیان اینکه برگزاری اردوی مشترک به ویژه در رده پایه جزو این برنامه ها است، متذکر شد: این اردوها قرار است که در رده سنی نوجوانان و جوانان در استان اردبیل و یا در باکو برگزار شود.

فلاحی با اشاره به تاکید هیئت والیبال استان مبنی بر برگزاری این اردوها در رده سنی پایه دختران و بانوان تصریح کرد: تیمهای والیبال دختران و بانوان جمهوری آذربایجان از قدرت خوبی برخوردارند، بنابراین مصمم هستیم که با برگزاری این اردوها تیمهای بانوان استان را تقویت کنیم.

وی با اشاره به برگزاری دو دیدار دوستانه بین تیمهای استان اردبیل و تیم ملی پایه جمهوری آذربایجان طی هفته های اخیر تاکید کرد که این برنامه در راستای تعامل دو طرف برگزار شد و بی شک تداوم آن می تواند والیبال اردبیل را متحول سازد.

رئیس هیئت والیبال استان همچنین از احتمال میزبانی اردبیل از هشت تیم برتر والیبال آسیا خبر داد و عنوان کرد: این استان در قالب رقابتهای AVC کاپ به عنوان بزرگترین رویداد والیبالی آسیا، میزبان هشت برتر قاره کهن می شود.

وی با تاکید بر اینکه نامزدی این استان از سوی فدراسیون والیبال کشورمان به کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام شده است، بیان داشت: در صورتی که ایران میزبان این رقابتها شود، بی شک مسابقات AVC کاپ در اردبیل برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر