صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۲ ق.ظ
0

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: تحویل زمین دهکده صنعتی اردبیل یا LAB با مشکل مواجه است

وراوی :

وراوی: حامد عاملی در خصوص دلایل عدم آغاز به کار ساخت این مجموعه تصریح کرد: مشکل اصلی تحویل زمین است که تاکنون به سرمایه گذار تحویل داده نشده است.
وی با بیان اینکه دهکده صنعتی یا پتروآذرشید یک پروژه صنعتی مادر است، افزود: تکنولوژی و ماشین آلات این مجموعه خریداری شده و در خصوص تامین تسهیلات نیز اقداماتی صورت گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در خصوص تامین مالی پروژه تصریح کرد: رقم کلانی برای احداث این مجموعه لازم است که سرمایه گذار خواستار استفاده از تسهیلات بانکی شد.

به گفته عاملی با این وجود در وضعیت فعلی تعدادی معارض از ساکنان روستای مجاور نسبت به احقاق حقوق خود اعتراض کرده اند و تحویل زمین با مشکل مواجه شده است.

وی با بیان اینکه قانون ابعاد اجرای طرح را مشخص ساخته افزود: متاسفانه در برخی مواقع برخی عوامل از مردم سواستفاده می کنند و موارد غیر واقع به آنها انتقال می دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در توضیح این اظهارات خود گفت: متاسفانه مردم به این گفته ها اعتماد می کنند و یک سری مشکلات پیش می آید.

عاملی تاکید دارد که دخالت های خارج از آنچه مردم به دنبال آن هستند باعث ایجاد تنش شده و پروژه ها را با مشکل مواجه می سازد.

این مسئول با بیان اینکه تاکنون جلسات متعددی برای حل مشکل معارضین و رسیدگی به درخواست آن ها تشکیل شده است، گفت: چند پروژه با مشکل مشابه دهکده صنعتی داریم.

وی افزود: هر مشکلی پیش بیاید قانون مسیر مشخصی دارد و ابزارهای قانونی نیز در دست دولت است تا نسبت به اعمال آن اقدام کند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر