صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۴:۱۸ ب.ظ
0

فرماندار اردبیل از جمع‌آوری دست‌فروش‌های عرضه‌کننده موادغذایی غیربهداشتی در اردبیل خبر داد.

وراوی :

وراوی: جواد زنجانی پیش از ظهر امروز در جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی اظهار کرد: سلامت مردم به ویژه در فصل گرم سال برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاه‌های مرتبط تلاششان بر این است تا نارسایی‌ها در این بخش برطرف شود.
وی افزود: سلامت و امنیت غذایی محوری‌ترین موضوع در برنامه‌های دولت قرار دارد.اهتمام دولت تدبیر و امید و توجه به سلامت و امنیت غذایی جزو برنامه های محوری دولت است و در این زمینه باید همه تلاش کنیم دغدغه مردم در زمینه بهداشت و سلامت را کم کنیم و به ارتقای سلامت جامعه کمک کنیم.

زنجانی بیان کرد: از جمله می‌توان به ارتقای کیفی آب شرب، خدمات به جمعیت عشایر و برخورد با کشتارها غیرمجاز و عرضه مواد غذایی غیر بهداشتی دستفروش اشاره کرد. از اقدامات انجام شده نیز می‌توان به ۲۳ هزار بازرسی بهداشتی، ضبط ۳۱ تن مواد غذایی غیر بهداشتی اشاره کرد.

رئیس شورای اداری شهرستان اردبیل گفت: صدور ۸ هزار و ۶۰۰ کارت بهداشت، معرفی ۱۳۴۰ متخلف بهداشتی به مراجع ذیربط و تعطیلی ۸۱ امکنه غیر بهداشتی و بهبود وضعیت عدم استفاده از جوش شیرین که در برنامه بسیج سلامت نوروزی به انجام رسیده است.

زنجانی در پایان سخنان خود با اشاره به آغاز کوچ عشایر به مناطق ییلاقی افزود:هماهنگی و همکاری مناسب برای ارائه خدمات بهداشتی و رفاهی و ترافیکی به عشایر غیرتمند در مسیر کوچ و نیز در مناطق ییلاقی شهرستان برابر برنامه‌ریزی مرکز بهداشت و امور عشایر شهرستان و یا همکاری ادارات ذیربط انجام خواهد شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر